Maskotki Reklamowe

Stwórz swoją maskotę reklamową razem z nami.

Funidelia

Współpracujemy z producentami maskotek reklamowych nr 1 na świecie. Współpracujemy z najlepszymi.

Współpracujemy z producentami maskotek reklamowych, którzy są numerem 1 na świecie i zajmują się tym od roku 1983. Unikalny design, jakość wykonania, szybkość serwisu, bezpośredni kontakt z klientem - to wszystko sprawia, że Twoja maskotka reklamowa będzie jedyna w swoim rodzaju.

Zalety ze sprzedaży dzięki naszym Maskotkom Reklamowym.

Nasze maskotki reklamowe to jedno z najbardziej opłacalnych narzędzi marketingowych najbardziej opłacalnych narzędzi marketingowych ze względu na wysoką zdolność pozostania w myślach potencjalnego klienta i ze zwiększenia procentu sprzedaży do 1500%!.

Ponadto, są doskonałym narzędziem promocyjnym. Użyj go podczas eventów typu targi, festiwale, imprezy dla dorośłych i dla dzieci, sesje zdjęciowe itp. i zapewnij swoim klientom uczucie, którego nie doznali nigdzie indziej.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami, a podamy Ci wszelkie informacje, które Cię mogą interesować.

Funimascot należy do grupy Funiglobal. Funimascot zrodził się w efekcie dywizji grupy Funiglobal w roku 2014, po wielu latach obecności na rynku prowadzonej przez Funizone, dywizją zajmującą się dystrybucją maskotek w obszarze przedsiębiorstw. Produkcja maskotek reklamowych, o najwyższej jakości oraz postaci lansujących wydarzenia reklamowe i promocyjne, które kluczowe są w rozsławianiu danego ewentu.

Zapytaj o cenę: Funimascot