Bezpieczeństwo zakupów

W Funidelia korzystamy z technologii SSL, która umożliwia nam szyfrowanie danych dostarczonych nam przez Ciebie i zapobiega do nich dostępu osobom trzecim. Mimo to, najważniejszym zabezpieczeniem jest Twoje osobiste hasło. Nigdy nie podawaj swojego hasła i loginu osobom trzecim i chroń prywatności swojego konta. Trzymamy się zasad i aktualnych przepisów prawnych dotyczących ochrony danych osobowych.

Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane jedynie do realizowania zamówień i do polepszania naszych usług. Przenigdy nie podajemy ich osobom trzecim bez skonsultowania tego uprzednio z Tobą. Więcej informacji znajdziesz w Warunkach sprzedaży.

3D Secure

3-D Secure to serwis bezpieczeństwa, stworzony w celu ochrony przed nieautoryzowanym użyciem karty Visa lub MasterCard, podczas Twojego korzystania z serwisu Funidelia. Jest to prosty system, który nie wymaga posiadania nowej karty, instalowania specyficznych programów informatycznych, czy poniesienia dodatkowych kosztów. Po zalogowaniu się możesz być w 100% pewny, że "MasterCard SecureCode" czy "Verified by Visa" przeprowadza etap uwierzytelniania Twoich danych, aby uniemożliwić osobom niepożądanym dostęp do Twojego konta przez internet. Więcej informacji znajdziesz w MasterCard Secure Code i Verified by VISA.