Moje konto użytkownika

W zakładce "Moje konto" możesz sprawdzać zarówno stan swoich zamówień aktualnych, jak i złożonych do tej pory, modyfikować dane dotyczące Twojego zamówienia, otrzymywać kupony rabatowe, zarządzać newsletterem, dodawać komentarze i zdjęcia.

Dla własnego bezpieczeństwa każdych zmian dokonuj osobiście. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Kliknij w "Moje konto użytkownika" i zaloguj się za pomocą Twojego adresu e-mail i hasła.

Po zalogowaniu się na swoje konto, wybierz interesujące Cię menu po lewej stronie ekranu.

W zakładce "Moje dane" znajdziesz szczegółowy widok odnośnie informacji, które posiadamy na Twój temat. Możesz je dowolnie zmieniać według Twoich upodobań. Po prostu kliknij w "Zmień dane osobowe".

W tej zakładce możesz zobaczyć wszystkie dotychczas złożone przez Ciebie zamówienia. Tutaj dostępne będą takie informacje, jak: numer zamówienia, data realizacji zamówienia, stan zamówienia, forma płatności i możliwość wystawienia faktury. tutaj znajdziesz wszystkie dane odnośnie wszystkich Twoich zamówień.

W tej zakładce możesz zarządzać zwrotami towarów. Po prostu wybierz konkretne zamówienie towaru, który chcesz zwrócić, wybierz produkt, podaj powód zwrotu i postępuj zgodnie z naszą politką zwrotu produktów.

Zarządzaj swoimi opiniami dotyczącymi naszego sklepu i naszych produktów, które nabyłeś/aś. Za pomoc w poprawie naszej działalności możesz uzyskać obiecujące zniżki.

Prześlij swoje zdjęcia z imprez w przebraniach zakupionych w naszym sklepie. Twoje zdjęcia mogą być publikowane w opisach produktów, za co również możemy nagrodzić Cię obiecującą zniżką na Twoje przyszłe zakupy.

Uzyskaj dostęp do naszych profili na Facebooku i Twitterze i współdziałaj z nami!

Tutaj będziesz miał dostęp do wszystkich kuponów rabatowych, które uzyskałeś u nas. Sprawdź dokładnie, czy kupony te można łączyć i jaką mają datę ważności. Niektóre bony mają określony czas przydatności i można je wykorzystać tylko przez określony czas.

Jeśli spotkasz się z produktami, które są aktualnie wysprzedane, w tej zakładce możesz sprawdzać, kiedy pożądany produkt ponownie trafi na listę towarów dostępnych.

W tej zakładce możesz zarządzać swoim newsletterem.