Wysyłka i dostawa

Wysyłka standardowa: GLS

  • 19,99 zł - Wysyłka gratis od 400 zł!

    Minimalny czas dostawy wynosi 4-5 dni roboczych. Każdy produkt w jego opisie, przy wyborze rozmiaru i ilości sztuk, posiada szczegółową informację dotyczącą szacowanej daty dostawy. Prosimy zapoznaj się z orientacyjną datą dostawy. Pamiętaj, że podana data jest orientacyjna i może ulec zmianie. Gdy tak się stanie, obsługa klienta niezwłocznie skontaktuje się z Tobą, aby przedstawić Ci nową datę dostawy. Brak dostaw w soboty.

Wysyłka EXPRESS: DHL

  • 49,99 zł

    Zamów produkt dostępny do wysyłki natychmiastowej do godziny 16:00 dnia roboczego i otrzymaj go w ciągu 24-48 h (dni robocze)! Brak dostawy w soboty i w dniach świątecznych. Wysyłka gratis od 400 zł nie jest możliwa. Pamiętaj, że wysyłka DHL EXPRESS obejmuje tylko i wyłącznie produkty dostępne do wysyłki natychmiastowej ( ***Jeśli produkt posiada informację, że data doręczenia może nastapić za czas dłuższy niż 5 dni roboczych, przesyłka DHL EXPRESS nie sprawi, że otrzymasz go następnego dnia **** )

Wysyłamy na terenie 15 krajów: w Europie i w Ameryce Południowej. Jeśli interesuje Cię przesyłka za granicę Polski, prosimy odwiedź naszą stronę www.funidelia.com, aby dowiedzieć się w jakich krajach jesteśmy obecni.

W momencie wysłania Twojej paczki na wskazany przez Ciebie adres, dostaniesz od nas maila z potwierdzeniem wysyłki produktu oraz z numerem lub z linkiem do śledzenia paczki.

Pamiętaj, że możesz śledzić paczkę także bezpośrednio z Twojego konta użytkownika po uprzednim zalogowaniu się. Tam też znajdziesz szacowany dzień dostawy.

Aktualnie realizujemy wysyłki na terenie krajów europejskich i niektórych krajów Ameryki Południowej. Odwiedź www.funidelia.com aby uzyskać więcej szczegółów.

Podany czas dostawy danego produktu jest aktualizowany na bieżąco i nie może zostać skrócony.

Wiele z naszych produktów, które posiadają oryginalne licencje, nie znajdują się na stanie w naszym magazynie, który znajduje się w Hiszpanii. W takich przypadkach musimy zamówić towar, który Cię interesuje, a to oznacza, że czas oczekiwania na przesyłkę nie może być krótszy niż ten, który podaliśmy w opisie produktu.

Jeśli produkt dostępny jest do wysyłki natychmiastowej, zachęcamy Cię do zamówienia go za pomocą przesyłki DHL EXPRESS - w tym przypadku otrzymasz go następnego dnia roboczego.

Zaloguj się do Twojego konta – tam znajdziesz wszelkie dane, którymi dysponujemy na temat Twojego zamówienia. Ponadto pamiętaj, że w momencie wysyłki zamówienia wysyłamy Ci potwierdzenie z Twoim adresem na maila.

Firma kurierska, z którą współpracujemy, dostarcza paczki w godzinach 9:00-19:00. Jeśli chciałbyś uzyskać więcej detali na temat doręczenia Twojej przesyłki, skontaktuj się bezpośrednio z firmą kurierską, podając Twój numer śledzenia paczki.

W momencie, gdy przesyłka została już wysłana, nie jesteśmy w stanie zmienić adresu do wysyłki Twojego zamówienia. Adres dostawy można zmienić w momencie, gdy przesyłka nie została jeszcze przygotowana do wysyłki. Aby to zrobić, skonsultuj się z naszym działem obsługi klienta poprzez formularz kontaktowy.