Biedronka, Ladybug, Miraculum

Witaj w świecie Biedronki Ladybug! Przygotuj się na walkę w imieniu wszystkich mieszkańców Paryża!

Twoje wyszukiwanie

Dla

Tematyka

Tematyka Krok 1

Czego szukasz?

Rozmiar

Charakterystyka

Cena

Desde:0 zł
hasta:800 zł

Uroczystość

Na kiedy to potrzebujesz?

Filtruj listę
Znalezione 1 produkty

Biedronka, Ladybug, Miraculum

****************** STROJE OFICJALNE Z FILMU MIRACULUM: BIEDRONKA I CZARNY KOT ********************

Funidedelia oferuje Ci oryginalne stroje Ladybug: stroje Biedronki z super hitu "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot". Spiesz się! Edycja limitowana!

Odkryj największy wybór strojów z filmu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot: Przebrania biedronki (Ladybug). Idealne na imprezę urodzinową czy kinderbal w szkole!.

Serial opisuje historię Dupain-Cheng i jej przyjaciela Adriena Agreste'a. Gdy w Paryżu czai się zło, Marinette staje się Biedronką, a Adrien Czarnym Kotem. Jednakże Marinette nie wie, że Adrien to Czarny Kot, a Adrien, że dziewczyna jest Biedronką. Marinette i Adrien wspólnie chronią Paryż przed tajemniczym wrogiem, Władcą Ciem i jego akumami.

Główni bohaterowie zawdzięczają swoje super moce miniaturowym kreautorom o wdzięcznej nazwie Kwami. Wszystkie kwami (pokazane w serialu) mają coś na kształt czułek. Kiedy ich właściciel przemienia się w superbohatera, zyskuje jego znaki szczególne np. Tikki daje Biedronce czerwony strój w czarne kropki oraz Jo-jo, a Plagg Czarnemu Kotu czarny strój, zielone oczy, złoty dzwonek, ogon, uszy oraz koci kij.