Horror stroje

Horror: wszystkie stroje z klasycznych horrorów do kupienia online.

Twoje wyszukiwanie

Dla

Tematyka

Tematyka Krok 1

Czego szukasz?

Rodzaj Krok 1

Rozmiar

Charakterystyka

Cena

Desde:0 zł
hasta:800 zł

Uroczystość

Na kiedy to potrzebujesz?

Filtruj listę
Znalezione 1025 produkty

Horror stroje

Halloween to Święto znane też pod nazwą Nocy Żywych Trupów, to impreza pochodzenia celtyckiego, która narodziła się w Irlandii i zyskała wielką popularność w Polsce za sprawą wpływów z USA. Halloween obchodzi się 31 października i kojarzy się przede wszystkim z imprezą związaną z maskaradą, odnoszącą się do świata zmarłych. Halloween obchodzi się w wigilię Święta Zmarłych.

Jeśli organizujesz imprezę Halloween i chcesz kupić stroje na Halloween, dekorację na Halloween, makijaż na Halloween, dynię na Halloween lub inne artykuły, trafiłeś w dziesiątkę. Funidelia to Twój sklep z kostiumami na Halloween, który oferuje szeroki wybór wszystkich wyżej wymienionych artykułów.

Największa oferta strojów z horroru online. Najlepsze ceny tylko w Funidelia.pl - Twoim sklepie ze strojami. Szybka wysyłka i gwarantowany zwrot! Chcesz kupić strój z horroru na Halloween? Nie szukaj dalej! Funidelia to sklep z kostiumami, który oferuje Ci szeroki wybór przebrań dla kobiet, dla mężczyzn, dla dzieci i nawet dla psów. W tej sekcji czeka na Ciebie wiele mrocznych kreacji, najlepsze stroje postaci z horrorów, takich jak na przykład: strój Freddy'ego Kruegera, Michaela Myers'a, Gnijącej Panny Młodej, Ricka z The Walking Dead, Piła Saw czy Jasona z Piątku 13. Jeśli jeszcze nie masz Twojego outfitu na Halloween, u nas znajdziesz to, czego szukasz!