Ride On, Carry Me, strój na barana, strój na barkach

Kostium na barkach, kostium na barana, spodnie krasnal na barana...Zwał jak zwał! Stroje Ride On podbijają rynek!

Twoje wyszukiwanie

Dla

Tematyka

Tematyka Krok 1

Czego szukasz?

Rodzaj Krok 1

Rozmiar

Charakterystyka

Cena

Desde:0 zł
hasta:800 zł

Uroczystość

Na kiedy to potrzebujesz?

Filtruj listę
Znalezione 28 produkty

Ride On, Carry Me, strój na barana, strój na barkach

Lubisz zaskakiwać znajomych na imprezach przebieranych? Dzięki Strojom Ride On będziesz gwiazdą każdej imprezy! Super oryginalne przebrania, strój który wprawia w zaskoczenie i przyprawia głowę o zawroty głowy! Kostium dziadka marudy, kostium je mnie kanibal, kostium nadmuchiwanego dżokeja to tylko niektóre z propozycji, które znajdziesz w ofercie Funidelia.

Z pewnością nie raz widziałeś strój krasnala na barana lub strój krasnala na barkach, strój krasnal na barkach, spodnie krasnal na barana - to tylko przedsmak strojów, które znajdziesz w tej sekcji. Funidelia specjalizuje się w strojach typu Ride On, Carry Me, Piggyback, czyli potocznie stroje na barana, stroje na barkach, stroje z wiszącymi nogami.

Najlepsze ceny i najoryginalniejsze stroje w całym Internecie. Jeśli chcesz brylować na każdym balu, koniecznie nas odwiedź! Mamy najlepsze i oryginalne stroje na bal przebierańców, które zwalą z nóg największych imprezowiczów. Kup swój kostium na barkach, spodnie krasnal na barana lub na barkach krasnala i ruszaj w tany! :)