Stroje baletnica

Jeśli zawsze chciałaś zatańczyć w "Jeziorze Łabędzim", teraz możesz spełnić to marzenie z pomocą jednego z tych strojów baletnicy. Na Funidelii znajdziesz najbardziej oryginalne kostiumy dla dziewczynek i kobiet. Mamy też zabawne wersje dla mężczyzn, idealne na wieczór kawalerski. Zapoznaj się z naszą kolekcją przebrań i spódniczek tutu w najróżniejszych kolorach i stylach.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Która dziewczyna nie chciała by być piękną, powabną baletnicą? Strój baletnicy to marzenie nie tylko każdej dziewczynki, ale wiemy, że także każda dorosła kobieta i dziewczyna chciałaby choć raz poczuć się jak lekka i subtelna baletnica...Ah!

Baletnice mają to do siebie, że cieszą się nienaganną sylwetką i zawsze idealnym ułożeniem włosów. Nawet jeśli nie masz szczupłej sylwetki, a Twoje włosy niezdarnie układają się na codzień, możesz być jak powabna baletnica dzięki naszym przebraniom, które z powdzeniem Ci w tym pomogą.

Dzięki Funidelia to możliwe: zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą strojów baletnicy: mamy kostiumy baletnicy dla dziewczynek, dla kobiet a nawet i dla... mężczyzn - jedynie dla odważnych panów - strój baletnicy dla mężczyzn rozpogodzi nawet największego twardziela: co powiesz na imprezę w stylu baletu na Twój wieczór kawalerski?

Przebranie za baletnicę dostępne jest w wielu wariantach. Mamy przebrania dla dziewczynek, stroje damskie a nawet stroje baletnicy dla mężczyzn - aby dodać smaczku Twojemu wyjściu na piwko z kolegami, a co! Kostium baletnicy składa się w wielu wariantach z różowego tutu (spódniczki z tiulem), białego podkoszulka i z baletek. Przebranie baletnicy z powodzeniem możesz założyć na Twoją imprezę przebieraną lub na balik karnawałowy w szkole. Strój baletnicy, który oferujemy, może być zarówno jednoczęściowy (sukienka baletnicy) lub dostępny w dwóch częściach: spódniczka tutu (spódniczka tiulowa) i biały podkoszulek baletnicy na ramiączkach.

Strój baletnicy doskonale skompletujesz białymi rajstopami i baletkami baletnicy. Proste: Funidelia ma wszystko to, czego potrzebujesz do Twojej przemiany w subtelną baletnicę. Nie czekaj dalek i ruszaj na podbój sceny baletowej!

 

 

Top