Kostiumy Oktoberfest dla dorosłych

Stroje dla dorosłych idealne na Oktoberfest

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Oktoberfest to niemiecki festyn, który odbywa się między wrześniem i październikiem nie tylko w bawarskim Monachium, ale i na całym świecie. Jest to największy festiwal folklorystyczny w Niemczech, obchodzony także w Polsce. Coraz częściej widzi się w Polsce dziewczyny przebrane za Bawarki, dzierżące hektolitry złocistego napoju, zwanego piwem. Funidelia, Twój sklep ze strojami na karnawał, oferuje Ci kostiumy, stoje, przebrania na tę wyjątkową okazję, jaką jest święto piwa. U nas znajdziesz stroje, dekoracje i akcesoria, dzięki których skutecznie wyróżnisz się z tłumu.

Któż z nas nie lubi złocistego, zimnego piwka! Wczuj się w folklorystyczne święto piwa, jakim jest Oktoberfest i dobierz do niego idealnie pasujące stroje bawarskie, stroje Tyrolczyka i stroje Bawarki!

U nas znajdziesz folklorystyczne stroje na Oktoberfest dla kobiet i dla mężczyzn. Jeśli jesteś kobietą, na pewno z chęcią przebierzesz się za seksowną Niemkę w kusej sukience, blond warkoczach i ochoczo będziesz nalewała piwo wszystkim spragnionym gościom tawerny!

A jeśli jesteś mężczyzną, na bank idealnie odnajdziesz się w roli spragnionego Bawarczyka lub Tyrolczyka, który marzy o zanurzeniu ust w zimnym trunku! Święto piwa to istny raj dla miłośników piwa. Jesteś jednym z nim? Wybierasz się na Oktoberfest? Jeśli tak, to absolutnie musisz zaopatrzyć się w strój na Oktoberfest.

Oferujemy Ci strój Bawarki, strój bawarski, stój Tyrolczyka... Jest w czym wybierać! Jeśli w tej sekcji nie znajdziesz tego, czego szukasz, odwiedź naszą generalną sekcję produktów na Oktoberfest.

Funidelia to najlepsze stroje dla dorosłych. U nas znajdziesz idealne przebrania dla dorosłych, idealne na każdą okazję, a w tym sexy stroje na Oktoberfest, strój kelnerki, strój oberżystki, fartuch, spodnie na szelkach... Wszystko, abyś poczuł magię Oktoberfestu. Przebieranie się nigdy nie było tak proste, jak teraz. I o to właśnie chodzi!

Na zdrowie!

Top