Stroje na Oktoberfest dla dzieci

Przebrania dla dzieci na Oktoberfest: przeżyj święto piwa wraz z Twoim maluchem!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Oktoberfest to niemiecki festyn, który odbywa się między wrześniem i październikiem nie tylko w bawarskim Monachium, ale i na całym świecie. Jest to największy festiwal folklorystyczny w Niemczech, obchodzony także w Polsce. Coraz częściej widzi się w Polsce dziewczyny przebrane za Bawarki, dzierżące hektolitry złocistego napoju, zwanego piwem. Funidelia, Twój sklep ze strojami na karnawał, oferuje Ci kostiumy, stoje, przebrania na tę wyjątkową okazję, jaką jest święto piwa. U nas znajdziesz stroje, dekoracje i akcesoria, dzięki których skutecznie wyróżnisz się z tłumu.

Jeśli wybierasz się na celebrację tegorocznego święta piwa wraz z Twoją pociechą, nie zapomnij, że u nas dostaniesz najlepsze przebrania dla dzieci i strój na bal przebierańców, idealny dla chłopca i dla dziewczynki.

Czy istnieje coś bardziej słodkiego niż strój małej Bawarki lub małego Bawarczyka? Szczerze w to wątpimy! Dodajmy do tego obrazek przebranej mamy lub taty - istnie słodka bawarska rodzinka!

Funidelia to wybór najlepszych przebrań dla dzieci, mamy stroje z różnych kategorii dostępne w różnych rozmiarach, strój idealny na bal przebierańców. Jeśli szukasz większej ilości strojów dla dzieci, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej sekcji Przebrania dla dzieci gdzie znajdziesz masę pomysłów na strój dla dzieci. Przebieranie się nigdy nie było tak proste, jak teraz.

 

 

Top