Karnawał

Tutaj znajdziesz stroje karnawałowe, maski na karnawał, przebrania dla dzieci... jest w czym wybierać!

Twoje wyszukiwanie

Dla

Tematyka

Czego szukasz?

Rozmiar

Charakterystyka

Cena

Desde:0 zł
hasta:800 zł

Uroczystość

Na kiedy to potrzebujesz?

Filtruj listę
Znalezione 18466 produkty

Stroje karnawałowe dla wszystkich

Karnawał to wielka celebracja publiczna, która rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek wielkiego postu i oczekiwania na Wielkanoc. To najdłuższy okres imprez w Polsce. Jesteś gotowy na Karnawał? Potrzebujesz kupić strój na bal przebierańców?

Odważ się wyróżnić się z tłumu już dzisiaj! Czeka Cię niezapomniana zabawa karnawałowa! U nas znajdziesz największy wybór strojów karnawałowych. W naszej ofercie znajdziesz przebrania dla dziecii i dla dorosłych, ale nawet dla Twojego psa!

W naszej ofercie znajdziesz sztuczne rzęsy, maski karnawałowe, krawaty, konfetti, kostiumy, kamizelki i wiele innych. Przebierz się za Elvisa, za superbohatera, za żółwia Ninję, za Charleston, Hippie, pajaca czy za Super Mario - Funidelia oferuje Ci całą masę przebrań karnawałowych w każdym stylu.

Jeśli wolisz stawiać na klasyki i nie lubisz ryzykować, polecamy Ci strój hinduski, strój policjanta, strój kowbojki (lub strój kowboja), strój czarownicy, stroje lata 70, strój elsy - są to mega stroje na karnawał, które zawsze zdadzą egzamin!

Baluj do upadłego i pamiętaj, że u nas znajdziesz stroje karnawałowe odpowiednie na każdą kieszeń: zajrzyj do naszego outletu.

Jeśli jednak nie dysponujesz limitem funduszy, miej na uwadze, że u nas znajdziesz stroje z licencją oficjalną i repliki strojów wielkich produkcji filmowych. Brzmi zachęcająco? Karnawał 2017 czas start!