Skip to content

Funidelia – twój sklep z gadżetami Marvela

Witaj w niezwykłym świecie superbohaterów! Zapraszamy do naszego wyjątkowego sklepu Marvela!

Dziś pokażemy ci to, na co czekał każdy fan komiksów. Tutaj znajdziesz najlepsze pomysły na prezenty dla geeków i wspaniałe gadżety do twojej kolekcji.

Wspaniałe pomysły na prezenty dla fana Marvela

W naszym sklepie Marvela znajdziesz setki gadżetów, inspirowanych komiksami i filmami o superbohaterach z najbardziej geekowego studia na świecie. Rzecz jasna, są wśród nich również produkty zawierające jego logo.

Możesz przygarnąć do domu najróżniejsze gadżety, w tym koszulki, bluzy, czapki, kubki, breloki do kluczy i plecaki. Mamy też Funko POP! Marvela oraz inne figurki które stanowią wspaniałe odwzorowanie wyglądu twoich ulubionych postaci.

W Funidelii znajdziesz gadżety dla osób o różnych gustach, dowolnej płci i w każdym wieku. Oferujemy produkty dla mężczyzn, kobiet i zarówno starszych, jak i młodszych dzieci. Thor został wygnany z Asgardu – my zapraszamy wszystkich, bez wyjątku na naszą planetę Marvela.

Deadpool – zabawny superbohater

Deadpool to jeden z najbardziej interesujących superbohaterów. Głównie dlatego, że nie jest typową postacią, co więcej nawet nie uważa się za bohatera.

Jeśli uwielbiasz tę postać, zaopatrz się w kilka z tych gadżetów z Deadpoola, inspirowanych słynnym anty-bohaterem i złóż jej należyty hołd, zjadając przepyszną Chimichangę! Mamy imponujące bluzy w kolorach utożsamianych z postacią, oryginalne czapki z jej wizerunkiem lub logo, itp.

W Funidelii znajdziesz też mnóstwo koszulek z nawiązaniami do żartów i popularnych scen z filmów, jak również sporą kolekcję Funko POP!, zawierającą wyjątkowe figurki, na przykład Deadpoola walczącego z Cable’em.

Kapitan Ameryka – pierwszy Avenger

W Funidelii mamy najlepsze gadżety inspirowane Kapitanem Ameryką. To pierwszy Avenger… i jeden z naszych ulubionych superbohaterów. Jeśli także kochasz tę postać, powinieneś zaopatrzyć się w jeden z naszych produktów. To idealny pomysł na prezent dla fana najwspanialszego fikcyjnego amerykańskiego bohatera.

Wybierz dla siebie gadżet Kapitana Ameryki nawiązujący do oryginalnych komiksów, w których ta niesamowita postać stała się super żołnierzem wyznaczonym do walki z nazistami podczas II wojny światowej. Polecamy ci ten brelok do kluczy. Masz do wyboru również produkty inspirowane filmowym wcieleniem Steve’a Rogersa, z hitów kinowych Avengers: Wojna bez granic i Avengers: Koniec gry. Na przykład te wyjątkowe figurki Funko POP!

Walcz w obronie amerykańskiego snu, tak jak robi to Kapitan Ameryka. Zadanie ułatwi ci bluza z nadrukiem przedstawiającym słynną tarczę z vibranium, plecak lub inny równie fantastyczny gadżet z naszej kolekcji.

Spiderman

Wystrzel pajęczą sieć i skacz nad ulicami miasta z tymi oryginalnymi produktami inspirowanymi Spidermanem – uwielbianym przez fanów zamaskowanym bohaterem. W naszym sklepie Marvela znajdziesz najlepsze gadżety Spidermana, które świetnie nadadzą się na prezent dla twoich przyjaciół geeków.

Obudź w sobie pajęczy zmysł i wybierz swój ulubiony produkt. To może być nie lada wyzwanie, bo z pewnością pokochasz je wszystkie! Zaopatrz się w jedną z tych niesamowitych czapek ze Spidermanem lub Venomem, kubek nawiązujący do serii komiksów The Amazing Spiderman czy figurkę Funko POP! bohatera albo jednego z jego wrogów, na przykład Mysterio.

Mamy również przybory szkolne dla najmłodszych, w tym plecaki, piórniki, a nawet torby śniadaniowe z wizerunkiem Spidermana. Ten niezwykły superbohater będzie dbał o bezpieczeństwo twojego dziecka.

Avengers

Hulk, Iron Man, Thor i pozostali członkowie Avengers są gotowi w każdej chwili ratować świat i tylko ty możesz ich zjednoczyć. Jeśli jesteś fanem gadżetów Avengers, czeka cię miła niespodzianka. Mamy produkty inspirowane każdym filmem, w którym pojawił się ten niesamowity team superbohaterów, przede wszystkim hitami Avengers: Wojna bez granic i Avengers: Koniec gry…

W naszym sklepie online znajdziesz przybory szkolne i trampki dziecięce z wizerunkami wszystkich Avengers, piżamy dla dorosłych, a nawet szaliki postaci. Oczywiście mamy też mnóstwo oryginalnych i zaskakujących koszulek, które z pewnością przypadną ci do gustu.

Nie możesz przegapić naszej ogromnej kolekcji Funko POP! Avengers. Stwórz własną galerię ze wszystkimi superbohaterami i dołącz do niej Thanosa i jego złych pomocników. Oferujemy również ekskluzywne Funko, w tym złote figurki Marvel Studios.

Imponujące repliki kolekcjonerskie

W sekcji Marvela w naszym sklepie znajdziesz wspaniałe repliki, czyli idealne gadżety dla największych fanów komiksów i filmów tego studia.
Wśród nich są niesamowite figurki i imponujące rekwizyty, takie jak Rękawica Nieskończoności Thanosa, z sześcioma cennymi klejnotami. Skoncentruj całą swoją moc i uwolnij ją jednym pstryknięciem palców!

W Funidelii możesz także zdobyć wyjątkową rękawicę Iron Mana w kolorze bordowym i złotym, pasującą do klasycznego pancerza naszego ulubionego bohatera, Tony’ego Starka.

Have fun!