Skip to content

Wieczór panieński i kawalerski

Oto nasze wskazówki, które pomogą ci zorganizować niezapomniany wieczór panieński/kawalerski.

1. Znajdź odpowiednie miejsce na zabawę

Jeśli masz dość czasu i wystarczająco duży budżet, najlepiej byłoby urządzić wieczór kawalerski/panieński z dala od waszego miejsca zamieszkania. Warto czasem zmienić otoczenie, poza tym zyskacie anonimowość. Żegnaj, wstydzie!

2. Przygotuj listę wyzwań

Jeśli chcesz sprawić, by przyszły Pan Młody/Panna Młoda „trochę pocierpiał/a” w ramach zabawy, rozważ stworzenie listy wyzwań, które będzie musiał/a publicznie wykonać, a także znajdź dla niego/niej odpowiedni strój.

3. Uwiecznij wydarzenia na zdjęciach

Dzięki smartfonom i mediom społecznościowym powiedzenie: „To, co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas” utraciło swoją moc. Rób jak najwięcej zdjęć i broń ich, choćbyś miał zginąć! Być może nadarzy się okazja, by po nie sięgnąć, żeby zawstydzić przyjaciela.

4. Wybierz mądrze kostium dla przyszłego Pana Młodego/Panny Młodej

Im bardziej szalony jest kostium przyszłego Pana Młodego/Panny Młodej, tym więcej zapewni zabawy. Ale wszystko ma swoje granice, nawet próg wstydu twojego biednego przyjaciela. Przed wybraniem stroju, zastanów się, jaką osobą jest twój kumpel/kumpela. Jeśli mu się spodoba, i będzie go nosić z dumą – właśnie tego szukasz! Jeśli nie, możesz zepsuć ten ważny wieczór.

5. Pamiętaj o akcesoriach

Wiadomo, kto jest główną gwiazdą wieczoru, ale polecamy, by wszyscy goście posiadali identyczne pamiątki lub akcesoria, nawet jeśli ma to być jedynie wyraz solidarności. Pamiętaj więc, aby przygotować dla każdego gościa na wieczorze kawalerskim/panieńskim jakiś dodatek. Będziecie wyglądać jak bardziej zgrana grupa i lepiej wypadniecie na zdjęciach.

Pomysły na wieczór panieński

Bierzemy ślub!!! To będzie piękne wydarzenie. Czas przygotować coś niesamowitego! Wieczór panieński może być wyjątkowym i niezapomnianym dniem.

Co jest kluczem do sukcesu? Dobrzy znajomi i wyobraźnia.

Mamy kilka oryginalnych pomysłów, które pomogą ci zaplanować naprawdę wspaniały wieczór panieński dla najbliższej przyjaciółki.

Czy powinieneś ją gdzieś zabrać? Co kupić, co kupić?

Ktoś ci bliski wychodzi za mąż. Jeśli to czytasz, pewnie organizujesz coś dużego, naprawdę dużego, na wieczór panieński. Jesteśmy tu, aby pomóc! Uwielbiamy dobre wieczory panieńskie! Są wesołe, szalone, zapewniają mnóstwo zabawy i są obchodzone w nasz ulubiony sposób: używa się na nich przebrań, zaprojektowanych specjalnie na tę okazję.

Pozwól nam wskazać ci kilka pomysłów na kostiumy na wieczór panieński. Włóż całe serce w przygotowywane przez siebie wydarzenie. Twoja przyjaciółka będzie potrzebować ładnego, zabawnego, wygodnego, seksownego i wyjątkowego stroju. Oto niektóre z naszych ulubionych:

Kigurumi

Idealny wybór, jeśli przyszłej Pannie Młodej zależy na komforcie (jeśli impreza odbywa się latem, lepiej wybrać coś innego). Kigurumi to kostiumy na całe ciało, które przypominają piżamę. Łatwo sobie wyobrazić, jak bardzo są wygodne! Te niezwykłe stroje reprezentują zazwyczaj motywy zwierzęce, lub zaprojektowano je tak, by wyglądały jak popularne postacie. Są naprawdę urocze!

Królik w kapeluszu

Czy wieść o ślubie cię zaskoczyła, jak sztuczka magika? Przyszła Panna Młoda zasługuje na to, by zmienić się w królika z kapelusza.

Baśniowe postaci

Jeśli twoja przyjaciółka żyje we własnej baśni, przebierz ją za magiczną postać z jednej z jej ulubionych opowieści z dzieciństwa.

Superbohaterowie

Superbohaterowie to nasza słabość! Dobrze wiesz, że twoja przyjaciółka jest super kobietą, teraz niech dowie się o tym cały świat. Przebierz ją za Kobietę Kot, Kapitana Amerykę lub jednego z Wojowniczych Żółwi Ninja. Jest tak wiele opcji do wyboru!

Seksowna uczennica

Która kobieta nie marzyła, by znaleźć się w teledysku „Baby One More Time” Britney Spears? Najwyższa pora, by twoja przyjaciółka pokazała swoje taneczne zdolności, z pomocą kostiumu seksownej uczennicy!

Cheerleaderka

Na każdej imprezie powinien być obecny team cheerleaderek. Ten klasyczny, zabawny pomysł na przebranie nigdy nie wyjdzie z mody! Wyobraź sobie, jak poczują się goście, gdy ktoś w stroju cheerleaderki powita ich radosnym okrzykiem.

Pink Ladies

Gwiazdą wieczoru musi być, rzecz jasna, przyszła Panna Młoda. Co z jej przyjaciółmi? Niech przebierze się za Sandy, a goście za Pink Ladies. Te kostiumy w stylu lat 50. nigdy nie wyjdą z mody. Kto nie chciałby wystąpić w filmie Grease?

Duffwoman

Najbardziej orzeźwiający kostium na wieczór panieński…

Cukierkowa Dziewczyna

Jeśli przyszła Panna Młoda to wyjątkowo słodka dziewczyna, ten kostium babeczki sprawi, że wszyscy będą chcieli ją schrupać.

Modnisia

Jeśli twoja przyjaciółka uwielbia torebki, namów ją by przebrała się za swój ulubiony dodatek. Cieszcie się wspólnie wieczorem pełnym zakupów!

Pomysły na wieczór kawalerski

Zwykle wieczory kawalerskie nie mają w sobie wiele finezji. Gdy mówimy „finezja”, mamy na myśli współczucie dla biednego przyszłego Pana Młodego. Im bardziej zawstydzający i niedorzeczny jest kostium, tym lepiej!

Jeśli szukasz śmiesznego stroju, mankini Borata to chyba najbardziej ekstremalny pomysł. Mamy go w naszej ofercie! Musimy cię jednak uprzedzić, by go nosić, trzeba mieć… jaja.

Gdy Pamela Anderson pojawiła się w Słonecznym Patrolu, wywołała spore zamieszanie… Ten kostium ratownika dla mężczyzn to jedno z najpopularniejszych i najczęściej polecanych przebrań na wieczór kawalerski.

A może wybierzesz strój, który będzie niósł twojego przyjaciela na barana? Nasze kostiumy Ride On i Carry Me dostarczają zawsze mnóstwo zabawy.

Akcesoria na wieczór kawalerski/panieński

Maksymalna zabawa w minimalnej cenie. Jeśli macie ograniczony budżet, ale koniecznie chcecie się przebrać w grupie, użyjcie kilku z tych akcesoriów:

Teraz jesteś gotów, by zaskoczyć wszystkich gości wieczoru kawalerskiego/panieńskiego oryginalnymi przebraniami, które zmienią tę imprezę w niezapomniane wydarzenie. Wystarczy, że wymyślisz dobry kostium grupowy.

Pamiętaj, że nic nie zwalcza stresu związanego z organizacją ślubu lepiej, niż wspaniałe przyjęcie!

Have Fun!