Skip to content

Wszystkie przedmioty inspirowane Harrym Potterem, o jakich zawsze marzyłeś

Jesteś fanem najbardziej magicznej sagi w historii? Jeśli tak, to twój szczęśliwy dzień! Czas zostawić za sobą życie Mugola. Dzięki tym produktom z Harry’ego Pottera staniesz się prawdziwą czarownicą/czarodziejem. Nie musisz teleportować się na Ulicę Pokątną, wszystkie magiczne gadżety są tutaj, na Funidelii. Mamy też mnóstwo pomysłów na prezenty dla Potteromaniaków.

W naszym sklepie z gadżetami z Harry’ego Pottera znajdziesz najlepsze produkty inspirowane zarówno oryginalną sagą, jak i serią o Fantastycznych Zwierzętach. To miejsce pełne magii, które pomoże ci uzupełnić twoją kolekcję gadżetów.

Bluzy i koszulki

W szafie fana nie może zabraknąć ubrań z Harry’ego Pottera. Zwłaszcza koszulek i bluz z herbem Hogwartu, symbolem Peronu 9 3/4, czy emblematem jednego z Domów.

Mamy koszulki z Harry’ego Pottera z oryginalnymi wzorami, takimi jak okulary głównego bohatera, podobizny postaci (na przykład Zgredka) i cytaty, które zna każdy geek. Możesz też zaopatrzyć się w T-shirt z zaklęciem Expecto Patronum, na wypadek gdybyś spotkał na swej drodze Dementora!

Reprezentuj swój Dom Hogwartu z pomocą jednej z naszych bluz, jest kilka opcji wzorów do wyboru dla każdego domu. Lubisz Quidditch? Mamy bluzy drużyn. Noś swoją z dumą.

Na Funidelii oferujemy ubrania dla osób w każdym wieku: dla chłopców, dziewczynek, mężczyzn i kobiet.

Szaty i szaliki

Kim byłby czarodziej bez swojej szaty? Ten niezbędny element garderoby maga, to jeden z najbardziej lubianych prezentów wśród fanów Harry’ego Pottera. Na Funidelii mamy szaty Gryffindoru, Slytherinu, Ravenclaw i oczywiście Hufflepuffu, pozostaje ci jedynie wybrać swoją ulubioną. W naszym katalogu znajdziesz też specjalne egzemplarze, takie jak Peleryna Niewidka i szaty drużyn Quidditcha.

Dopełnij swój magiczny look i dodaj do swojej nowej szaty jeden z tych szalików z Harry’ego Pottera. Pomoże ci radzić sobie z jesiennym i zimowym chłodem.

Różdżki

Jeden gadżet, o którym marzy każdy fan magicznej sagi jest różdżka z Harry’ego Pottera. Zdobądź swoją już teraz i zacznij ćwiczyć zaklęcia!

W naszym sklepie z produktami z Harry’ego Pottera znajdziesz różdżki należące do wszystkich najważniejszych postaci z serii. Możesz wybrać różdżkę głównego bohatera, albo jego przyjaciół, Hermiony lub Rona. Wolisz różdżkę Snape’a, czy Lorda Voldemorta? Mamy także legendarną Czarną Różdżkę, własność Dumbledore’a.

Jeśli jesteś również fanem Fantastycznych Zwierząt, masz szczęście. Na Funidelii znajdziesz różdżki Newta Skamandera, Perciwala Gravesa, Porpentyny Goldstein i wielu innych postaci z filmów.

Plecaki i artykuły szkolne

Pokaż wszystkim w szkole, college’u, czy na uniwersytecie że jesteś prawdziwym fanem magicznej książkowej i filmowej sagi. Wybierz dla siebie plecak z Harry’ego Pottera, o jakim zawsze marzyłeś, i noś go z dumą! Oferujemy plecaki o różnych wzorach, z herbem Hogwartu, symbolem Peronu 9 3/4, emblematami czterech Domów. Mamy plecaki dla dzieci (z kółkami lub bez), dla dorosłych, torby na ramię, a nawet torby sportowe.

Włóż do swojego plecaka pasujący do niego piórnik, długopisy i zeszyty. Na Funidelii znajdziesz artykuły szkolne z Harry’ego Pottera, w sam raz dla geeka. Mamy pióra przypominające miotły i różdżki, a także słynne dzienniki Toma Riddle’a i Newta Skamandera z Fantastycznych Zwierząt. Gdy pokażesz się w szkole z taką gamą gadżetów z Harry’ego Pottera, nikt nie uzna cię za Mugola!

Funko POP! i inne figurki

Zbierz najlepsze Funko POP! z Harry’ego Pottera i Fantastycznych Zwierząt. Wybierz figurki swoich ulubionych postaci, lub zgarnij je wszystkie! Mamy Funko Harry’ego, Hermiony, Rona i Luny, a także profesorów, takich jak Snape czy Remus Lupin. W naszym katalogu znajdziesz też figurki Dumbledore’a i Voldemorta, a nawet Zgredka i przerażającego Dementora.

Gdy postawisz na swojej półce jeszcze Niuchacza z Fantastycznych Zwierząt, będziesz mieć najlepszą kolekcję Funko POP! z Harry’ego Pottera, jaką można sobie wyobrazić!

Prezenty inspirowane Harrym Potterem

Jeśli nadal ci mało, mamy o wiele więcej produktów nawiązujących do magicznej sagi! Chcemy przedstawić ci nasze najlepsze pomysły na prezenty z Harry’ego Pottera, które ucieszą każdego fana.

W naszym katalogu gadżetów znajdziesz szlafroki z herbem Hogwartu, zarówno dla pań, jak i panów, niesamowite kubki zmieniające kolor pod wpływem temperatury, takie jak kubek Expecto Patronum, krawaty Gryffindoru, Slytherinu i pozostałych Domów… a także tonę produktów inspirowanych Złotym Zniczem, m. in. lampki i dekoracyjne figurki.

Mamy również wielką niespodziankę na najbliższe święta Bożego Narodzenia, niezwykły kalendarz adwentowy z Harry’ego Pottera. Każdy dzień przyniesie ci nową figurkę pocket pop jednej z postaci z magicznego uniwersum.

Dzięki tym wszystkim gadżetom z Harry’ego Pottera już nigdy nie nazwiesz się Mugolem. Wywołasz zazdrość u każdego fana tej najchętniej czytanej i oglądanej sagi w historii popkultury. Wszystko, o czym zawsze marzyłeś jest na wyciągnięcie ręki!