Skip to content

Oryginalne Stroje

Unikalne stroje na Halloween, Boże Narodzenie i Karnawał

Wszyscy dobrze wiemy, co niesie ze sobą zima: chłód, śnieg, wiatr, krótkie dni… ale również wiele dobrego. Od listopada aż do lutego trwa non stop sezon imprezowy! Halloween, Gwiazdka i Karnawał to fantastyczne okazje do zabawy, zarówno dla dorosłych, jak i maluchów.

Szukasz oryginalnego kostiumu karnawałowego? Przeczytaj nasz artykuł, dzielimy się w nim wieloma pomysłami na zabawne przebrania!

Unikalne stroje dla dorosłych: walcz z chłodem zimy!

Dojrzałe osoby mocno odczuwają niskie temperatury, co sprawia trudności przy wyborze kostiumu orygialne. W związku z tym chcemy ci polecić spośród naszych zabawnych, wyjątkowych strojów (mamy ich mnóstwo!) kilka tych, które najlepiej się sprawdzą w chłodnym, lub deszczowym sezonie zimowym.

Oryginalne przebrania dla niemowląt

Obejrzyj nasze najwygodniejsze stroje karnawałowe, odpowiednie na zimowe bale. Matki z całego świata, przynosimy wam dobre wieści! Już nie musicie się martwić, że wasza pociecha zmarznie w swoim kostiumie podczas festynu, czy szkolnego przedstawienia.

Im mniejsze jest dziecko, tym bardziej trzeba chronić je przed chłodem. Jeśli zależy ci na tym, by dobrze opiekować się swoim maluchem i nie chcesz rezygnować z przebierania go w strój karnawałowy, mamy coś, co ci się spodoba.

To pluszowe, niezwykle ciepłe kostiumy zwierząt. Twój bobas będzie uroczo wyglądać w jednym z tych wspaniałych strojów dla niemowląt!

Wygodne przebrania dla dzieci

Rzecz jasna, mamy również mnóstwo strojów dla nieco większych dzieci. Pozwól swojemu dziecku wybrać swój ulubiony wygodny kostium.

Unikalne akcesoria kostiumowe

Oferujemy ogromną liczbę akcesoriów i dodatków!

Oryginalne peruki do zabawnych strojów

Czy odważysz się założyć nieco szalony kostium na bal karnawałowy? Czytaj uważnie, zamierzamy pokazać ci szeroki wachlarz akcesoriów, które idealnie dopełnią twoje przebranie. Z pewnością przypadną ci do gustu.

Jeśli chcesz stać się gwiazdą imprezy, nie pomiń tego niezbędnego dodatku – kolorowej peruki!

Oczywiście, klasyczne peruki, z fryzurą Elvisa, afro, czy irokezem nigdy nie wyjdą z mody. Nie możemy nie wspomnieć o naszych zestawach, złożonych ze sztucznej brody, baków i wąsów:

Maski weneckie

Jeśli cenisz sobie elegancję i wysokiej jakości produkty, albo po prostu podobają ci się perły i pióra… Polecamy ci te piękne, delikatne maski weneckie.

Unikalne maski, które dopełnią twoje przebranie

Jaki dźwięk wydaje lis? Jeśli już się dowiedziałeś i chcesz złożyć hołd legendarnemu teledyskowi grupy Ylvis, przyda ci się jedna z tych niesamowitych masek zwierząt:

Makijaż karnawałowy

Zachwyć wszystkich, dopełniając swój kostium odpowiednimi akcesoriami oraz makijażem.

Możesz użyć lateksu do stworzenia sztucznych ran, lub blizn, kolorowe farby do twarzy nadadzą ci nieco życia, albo zmienią cię w zombie… Mamy w swojej ofercie także fluorescencyjne kosmetyki do makijażu, więc nawet noc nie będzie w stanie ukryć twojego blasku!

Oryginalne nakrycia głowy