Skip to content

Makijaż Halloween

Jedną z najfajniejszych rzeczy, jakie warto zrobić podczas przygotowań do najstraszniejszej nocy w roku jest makijaż Halloween. Możesz wykonać go na tak wiele sposobów, używając prostych pudrów lub kremów, dzięki którym twoja skóra nabierze trupio bladego koloru, albo pójść na całość i stworzyć ze swojej twarzy prawdziwe dzieło sztuki. Rodzina i znajomi uciekną, przerażeni twoim widokiem.

Oto kilka niesamowitych trików, które pomogą ci zaskoczyć wszystkich wokół, a przede wszystkim nauczą jak wykonać zachwycający, straszny makijaż na Halloween.

Pierwsze pytanie, jakie sobie zwykle zadajemy, to: jak zrobić makijażu na halloween krok po kroku?” Umiesz sobie wyobrazić powrót do domu po imprezie z zamkiem błyskawicznym na twarzy, pod którym widać mięśnie i krew? To byłoby super, prawda?

Oczywiście, by uzyskać ten efekt będziesz potrzebować zamka i odpowiednich akcesoriów: kleju do charakteryzacji, lateksu, papieru toaletowego i kolorowych kosmetyków do makijażu. Możesz także użyć sztucznej krwi w formie żelu. Chcesz wiedzieć jak? W tym tutorialu makijażowym na halloween łatwy Sary G zobaczysz cały jego proces, krok po kroku.

Kolejny niesamowity trik dla charakteryzacje na Halloween, który robi piorunujące wrażenie na wszystkich to symulowanie amputacji palca: w stylu porachunków mafijnych, lub dla nadania akcentu do strój zombie.

Myślisz, że to trudne? Nie bardzo! Pamiętaj, w tym przypadku płynny lateks to podstawa. Ten trik to dobra wymówka, by zajadać się żelkowymi palcami na imprezie – w końcu brak ci własnego! Obejrzyj ten tutorial wideo, a poznasz wszystkie szczegóły dotyczące wykonania tego makijażu:

Coś złowieszczego i jednocześnie wyjątkowo prostego to stworzenie sztucznych kłów dla makijaż na Halloween wampir w profesjonalny sposób.

Wspaniały efekt można osiągnąć własnymi rękami, przy użyciu kilku właściwych materiałów. Cały proces jest wyjaśniony w tym tutorialu.

Jeśli szukasz makijażu do konkretnego kostiumu, mamy wiele pomysłów, które z pewnością cię zainteresują. Chcesz zaskoczyć wszystkich znajomych fantastycznym strojem Freddy’ego Kruegera? Oprócz rękawiczki z ostrzami, kapelusza z szerokim rondem, czy swetra w paski przydadzą ci się okropne blizny po oparzeniu – to one zrobią największe wrażenie. Obejrzyj ten tutorial!

A może chcesz przeobrazić się w Maleficent (Diabolinę) w Halloween. Mówisz i masz.

Postaw na unikalny makijaż czarownica podkreślający oczy, długie rzęsy i pięknie pomalowane usta. Tylko nie zapomnij o czarnej tunice i lasce. Gotowe – teraz jesteś usprawiedliwiona, możesz sprawiać do woli psikusy. Oto tutorial wideo, dzięki któremu poznasz wszystkie niezbędne triki makijażowe!

W internecie znajdziesz wiele pomysłów na makijaż na Halloween. Od makijaż na Halloween klaun, po diaboliczne lalki, a nawet wyobrażenia Śmierci. Co powiesz o zombie? Żywe trupy zapewniają szerokie pole do popisu, możliwości dotyczących straszny makijaż na halloween jest wiele, właściwie ogranicza cię jedynie własna wyobraźnia.

Jeśli szukasz mniej wymyślnych i finezyjnych sposobów na nadanie sobie makabrycznego wyglądu, możesz zdecydować się na rany postrzałowe, głębokie cięcia, czy nierówno zszyte skaleczenia. Będziesz dzięki nim wyglądać jak potwór Frankensteina i z pewnością zachwycisz znajomych. Rękodzieło nie jest w twoim stylu? Polecamy gotowe rozwiązania, takie jak protezy do charakteryzacji.

Świat makijażu zaprasza do siebie zarówno kobiety jak i mężczyzn, a Halloween to jedna z najlepszych okazji wyrażenia swojej kreatywności.

Horror is Fun!