Skip to content

Dekoracje urodzinowe

Dekoracje na przyjęcie urodzinowe dla dzieci: ozdób dom z pomocą odpowiednich akcesoriów

Przyjęcia urodzinowe to jedne z najmilszych wspomnień dla wielu z nas. W dzieciństwie celebruje się każdą okazję z ekscytacją i radością. Najmłodsi czują się świetnie, gdy są w centrum zainteresowania. Nie trzeba nawet wspominać, że największy uśmiech gości na ich twarzach, kiedy otrzymują prezenty od rodziców, rodziny lub przyjaciół.

Jeśli chcesz urządzić duże przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka, musisz dobrze zaplanować całe wydarzenie. Wbrew temu, co możesz myśleć, dzieci zwracają uwagę na szczegóły, dobre dekoracje imprezowe są wręcz niezbędne, jeśli chcesz zrobić wrażenie na swojej pociesze.

TOP pomysły na udekorowanie domu na przyjęcie urodzinowe

Zbliża się rocznica urodzin twojego dziecka, a ty nie jesteś pewien, jak ją świętować? Bez nerwów. Pokażemy ci 8 pomysłów na dekoracje urodzinowe, byś mógł przygotować miejsce imprezy na ten wyjątkowy dzień.

Banery urodzinowe

Może zacznij od zawieszenia jakiegoś ładnego banera. Ta dekoracja jest zwykle zrobiona z papieru i obejmuje szeroki wachlarz kolorystyczny. Możesz też zdecydować się na egzemplarz z pozdrowieniem lub gratulacjami.

Oryginalne stojaki na słodycze

Chcesz zrobić wrażenie na maluchach? Postaw na stole stojak na słodycze, a z pewnością ucieszysz dzieci. Będą mogły wybrać swoje ulubione łakocie z misy.

Balony

Oczywiście, nie możemy zapomnieć o klasycznych dekoracjach urodzinowych! Ozdób dom na czas przyjęcia z pomocą balonów. Mogą to być zwykłe egzemplarze, w różnych kolorach, albo oryginalne balony reprezentujące ulubione postaci lub kreskówki twojego malucha.

Świeczki urodzinowe

Gdy na stole pojawia się tort, czas zdmuchnąć świeczki!

Uwielbiamy tematyczne przyjęcia urodzinowe! Dostarczają mnóstwo zabawy, a przede wszystkim dają nam tyle możliwości… Przyjrzyjmy się kilku pomysłom, które pomogą ci zaplanować najlepszą imprezę dla twojego dziecka.

Piniaty na przyjęcie urodzinowe

Kochamy piniaty, dają tyle zabawy. Najmłodsi czerpią wiele radości z ich rozbijania, a gdy piniata pęka i wypadają z niej łakocie, dzieci cieszą się jeszcze bardziej. Uśmiechy na twarzach maluchów gwarantowane! Tylko pamiętaj, zawieś ją w miejscu, gdzie jest dużo przestrzeni wokół…

Baw się dobrze, zajadając słodycze – i machając kijem! Tak wygląda prawdziwa impreza!

Tematyczne przyjęcia urodzinowe

Po pierwsze, musisz dobrze przemyśleć to, jakich dekoracji urodzinowych użyjesz podczas „Wielkiego Dnia”. Jeśli nic nie przychodzi ci do głowy, pomyśl o kreskówce lub postaci, którą lubi twoje dziecko. W ten sposób będziesz mieć ułatwione zadanie. Z pewnością znajdziesz wiele ozdób z pasującym do niej motywem i wzorem.

Na przykład, jeśli twoja córka uwielbia Krainę Lodu, możesz zorganizować imprezę inspirowaną krainą Arendelle. Jeśli ulubioną postacią twojego syna jest Myszka Miki, udekoruj stół ozdobami z jej wizerunkiem, takimi jak talerze w kształcie pyszczka tej najsłynniejszej myszy na świecie.

Pirackie dekoracje imprezowe

Uwielbiamy piratów, dlatego nie możemy się oprzeć pokusie, by pokazać ci kilka pomysłów na super zabawne dekoracje. Najpierw trzeba przygotować miejsce imprezy w taki sposób, żeby przypominało otoczenie prawdziwego pirata.

Najlepiej byłoby, gdyby wszyscy goście przyszli na imprezę w kostiumach piratów. Wyobraź to sobie: dzieci i dorośli, z opaskami na jednym oku, chustami przewiązanymi na głowie, hakami zamiast dłoni i szablami. To przepis na niezapomniane przyjęcie!

Dekoracje urodzinowe, nawiązujące do Krainy Lodu

Dekoracje imprezowe z Myszką Miki i Myszką Minnie

Imprezy z motywem kreskówek

Kolejny fantastyczny pomysł na przyjęcie urodzinowe to przebranie się w kostiumy bohaterów kreskówek! Niech twoja pociecha założy strój swojej ulubionej postaci.

Jedne z najpopularniejszych seriali animowanych ostatnich lat to Miraculum: Biedronka i Czarny Kot oraz Masza i Niedźwiedź.

A może zorganizujesz przyjęcie o tematyce Aut Pixara? Do wystroju przydadzą ci się czerwone ozdoby – to kolor lakieru Zygzaka McQueena. Nie zapomnij o piniacie, banerach, zastawie stołowej i dekoracjach na stół.

Jeszcze konfetti, trąbki i czapeczki imprezowe! Na Funidelii znajdziesz je w wielu kolorach i rozmiarach. Polecamy zaopatrzyć się w kilka każdego rodzaju, by maluchy mogły wybrać coś w sam raz dla siebie – wiesz, jakie potrafią być dzieciaki!