Skip to content

Stroje i Kostiumy na Halloween damski

Halloween już blisko, a ty nie masz jeszcze przebrania? Nie przejmuj się, mamy najbardziej oryginalne i zabawne kostiumy Halloween dla kobiet, dzięki którym będziesz świetnie
wyglądać podczas najstraszniejszej nocy w roku.

Jeśli nie chcesz nosić co roku tego samego stroju Halloween i zależy ci na czymś unikalnym, w czym będziesz ładnie się prezentować (a jednocześnie przerażać)…
Przedstawiamy ci nasz ranking TOP 10 przebrań dla kobiet, które zachwycą wszystkich wokół. Możesz być demonem, krwiopijcą, lub tajemniczą pięknością… Wszystko zależy od ciebie!

10. Diablica

Diablice są wyjątkowo seksowne i złowieszcze. I podobno to, co przeraża jest jednocześnie pociągające. Dzięki kostiumowi diabła lub demona przyciągniesz niejedno spojrzenie.
Zapewni ci ono także doskonałą wymówkę, by pokazać swą złą stronę, gdy tylko najdzie cię na to ochota. Nawet przy swojej teściowej.

9. Pielęgniarka zombie

Wszystko, co związane z żywymi trupami jest teraz na czasie, więc z pewnością będziesz modnie wyglądać w tym kostiumie. Jeśli wybierzesz strój pielęgniarki zombie, możesz podać
komuś kogo nie lubisz śmiercionośny zastrzyk, lub pozwolić tej osobie wstrzyknąć ci truciznę. W końcu i tak już nie żyjesz…

8. Czerwony Kapturek

Stare baśnie zawsze były niejednoznaczne… i często bardzo mroczne. Ciekawe, jak potoczyłaby się historia Czerwonego Kapturka, gdyby zły wilk przebrał się za niego, a nie za
babcię?

Przebranie się za tę złowieszczą i perwersyjną wersję postaci z klasycznej opowieści pozwoli ci być miłą i grzeczną dla innych uczestników zabawy, ale też dziką i straszliwą, gdy ktoś wejdzie ci w drogę. Możesz też przebrać się w parze ze swoją pociechą, z pewnością przerazicie niejednego wilka!

Praktycznie na każdym cmentarzu znajdziemy mroczne rzeźby i statuy, takie jak gargulce,
demony czy upadłe anioły.

Jeśli chodzi o te ostatnie, zawsze kojarzono je z Lucyferem, a co za tym idzie, z czerwonym kolorem. Jeśli ubierzesz się na czarno, będziesz wyglądać jakbyś ledwo co wyszła z grobu.
Możesz także splamić swój kostium sztuczną krwią i szarą lub czarną farbą, by nadać mu wygląd rzeźby. Chcesz wywoływać autentyczne przerażenie? Załóż maskę gargulca. Oryginalne przebranie, nieprawdaż?

6. Piratka: Księżniczka na statku widmo

Kolejnym oryginalnym przebraniem, jakie chcemy ci polecić jest mieszkanka statku widmo.

Na przykład porwana przez korsarzy księżniczka, która pewnej nocy zamordowała całą załogę. Będziesz martwą piratką, ale nie będzie można ci odmówić uroku, którym przyciągniesz spojrzenia nawet najbardziej strachliwych uczestników zabawy…

Dostosuj swój kostium piratki, by był w twoim ulubionym stylu: zombie, duch, zabójczyni… Wszystko zależy od twojej wyobraźni.

5. Wampirzyca w stylu Steampunk

Elegancka, wytworna, nowoczesna i łaknąca krwi. Oto ty. Czas, byś pokazała swoje prawdziwe oblicze: wampirzycy w punkowej, post-industrialnej estetyce.

Odkryj nasze kostiumy Steampunk.

4. Cruella De Mon

To jedna z najbardziej złych postaci filmowych, i jednocześnie niezwykle urokliwa, złowieszcza dama.

Klasyk, którego nie możesz zlekceważyć, jeśli chcesz zrobić wrażenie na imprezie Halloween. Albo pozostali goście padną do twych stóp, albo będziesz musiała zaplanować atak na tych, którzy odważą ci się przeciwstawić.

3. Upiorna Panna Młoda

Jeśli na ciągłe pytania o ślub odpowiadasz “Po moim trupie!”, kostium upiornej panny młodej jest wprost dla ciebie stworzony.

W tym artykule znajdziesz wiele pomysłów na to, jak przebrać się za gnijącą pannę młodą i w rezultacie przerazić wszystkich gości imprezy.

Z pewnością przyda ci się suknia splamiona sztuczną krwią. Możesz dobrać się w parę z kimś przebranym za zombie, lub odrzucać zaloty na imprezie z pomocą idealnej wymówki – jako panna młoda jesteś już przecież zajęta.

2. Maleficent (Diabolina)

Zła królowa, której elegancja i sposób bycia sprawiają, że nie można przeciwstawić się jej rozkazom.

Najlepsza szansa, by pokazać swoją prawdziwą naturę. Okrutną, przerażającą i pozbawioną dobroci cząstkę siebie. Oto twój kostium Maleficent. Na co czekasz?

1. Sally z filmu Miasteczko Halloween

Jesteś nieśmiała i lubisz melancholijne postaci? Przebierz się za Sally, bohaterkę Miasteczka Halloween, jednego z klasyków Tima Burtona.

To szmaciana lalka, marząca o lepszym życiu u boku przyjaciela (i ukochanego) Jacka.

To dla ciebie strój idealny! Możesz stworzyć swój własny kostium Sally, taki jak w tym artykule, lub skorzystać z kilku naszych pomysłów.

Pamiętaj, że kluczowe elementy przebrania tej postaci to makijaż i jej legendarne, rude włosy. Witaj w Halloween!

Ladies night!!