Kostiumy Steampunk

Twoją inspirację do przebrania w stylu Steampunk znajdziesz w tej sekcji.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Steampunk sklep

Zastanawiasz się cóż to takiego jest: Steampunk? Steampunk to stylistyczny nurt w kulturze wszelkiego typu - film, komiks, literatura i także moda. Jest to odmiana fantastyki naukowej i boczna gałąż cyberpunku. Nazwa nurtu pochodzi od słowa steam - nawiązuje stylistyką i estetyką do maszyn parowych (epoka pary i wiktoriańska).

Stroje inspisowane nurtem Steampunk wyróżniają się swoją charakterystyką. Są to zazwyczaj kostiumy, które łączą w sobie stroje wiktoriańskie z dodatkiem, który na myśl przywodzi maszyny parowe i inne wynalazki z tego okresu. W tej sekcji możesz znaleźć takie produkty jak opaski na oko w stylu steampunk, monokle, binokle, gogle stempunk, żaboty wiktoriańskie, mundury steampunk, szelki, siateczkowe rękawiczki i inne. W Funidelia wiemy jak bardzo cenisz sobie oryginalność i niepowtarzalne przebrania, dlatego staramy się wpasować w Twoje gusta. Nasz steampunk sklep to niezliczone dodatki i stroje z kategorii wiktoriańskiej, które wpasują się w gusta nawet najbardziej wymagających cosplayerów. Przebrania Steampunk girl to świetny pomysł na strój cosplay, który z powodzeniem zwróci uwagę na każdym konwencie cosplay. Nie musisz kombinować, jak się wyróżnić w tłumie na imprezie przebieranej - wystarczy oryginalny kostium Steampunk, który skupi na Tobie całą uwagę. Czasem jednak musisz mieć na uwadze fakt, że to detal steampunkowy robi różnicę - my to doskonale wiemy i dlatego właśnie sprzedajemy nie tylko kostiumy steampunkowe, ale także dodatki, które sprawią, że Twój kostium steampunkowy będzie inny od reszty.

Przebranie steampunkowe to świetny pomysł na Twoją imprezę przebieraną. Przebierz się za steampunk girl lub za steampunk boy i podbij serca nawet tych najbardziej wymagających ze świata cosplayu.

Top