Kostiumy Zwierzęta i insekty

Przebierz się za psa, homara, żabę lub konika! Stroje zwierząt czekają na Ciebie!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje zwierząt i insektów

Szukasz idealnego przebrania na imprezę tematyczną w stylu zwierząt? Chcesz się przebrać za wilka, papugę, psa, kurczaka, ptaka, krowę, krokodyla, a może i za dinozaura? U nas to nie problem, Funidelia to sklep ze strojami i z przebraniami z największą ofertą strojów, przebrań i kostiumów na rynku. U nas znajdziesz także dekorację i akcesoria w tematyce zwierzęta i insekty. Przebierz się za swoje ulubione i zwierzę i powal wszystkich na kolana! Twoim znajomym opadną szczęki do podłogi, gdy Cię zobaczą w stoju, który dostaniesz na Funidelia.pl. Najlepsze ceny, gwarantowany zwrot i szybka dostawa.

Pamiętaj, że w przebieraniu się liczy się przede wszystkim oryginalność i innowacyjność. W Funidelia zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego oferujemy Ci stroje zwierząt jedyne w swoim rodzaju. Szukasz stroju na przedstawienie syna lub córki w szkole? Nie wiesz za co się przebrac na karnawał? Uwielbiasz zwierzęta i chcesz przebrać się za papugę, konia, smoka lub pandę? A może szykujesz zwierzęcy flashmob i chcesz aby wszyscy uczestnicy przebrali się za biedronki, ptaki, czy za niedźwiadki?

W tej sekcji znajdziesz stroje zwierząt klasycznych, takich jak kot, pies, ptaszek czy miś, ale nie daj się zwieść pozorom... Mamy dla Ciebie także całą masę oryginalnych przebrań za zwierzęta. Strój homara, strój Królika Buggs'a, strój kraba, a nawet strój dinozaura i strój T-rexa. Funidelia daje Ci pomysł na przebranie i podsuwa Ci ideę na idealne przebranie. Postaw na nas i daj się ponieść fali imaginacji i fantazji, bo  przebieranie się to granie z Twoją wyobraźnią i zaskakiwanie innych!

Top