Oficjalne różdżki Harry Potter

Dzięki naszym oficjalnym różdżkom ze świata Harry'ego Pottera, zaklęcia takie jak Lumos, Alohomora, Wingardium Leviosa czy Expecto Patronum nie będą miały przed tobą tajemnic. Jeśli nie wiesz co robić podczas oczekiwania na swój list z Hogwartu, ćwicz najpopularniejsze zaklęcia ze świata magii, z pomocą różdżki Harry'ego, Rona, Hermiony, Profesora Snape'a, a nawet Voldemorta.

Na Funidelii mamy wszystkie różdżki z Harry'ego Pottera oraz Fantastycznych Zwierząt... Jeśli masz już Potterowy strój, zaopatrując się w jakąś dopełnisz swoje przebranie. Żaden zły czarodziej nie będzie miał z tobą szans, jeśli wybierzesz Czarną Różdżkę. Z różdżką Hermiony będziesz mistrzynią zaklęć. A jeśli tak jak my, jesteś odważny i uważasz że strach przed imieniem zwiększa strach przed tym, kto je nosi, weź różdżkę Voldemorta i pokaż wszystkim, że możesz być jednym z najpotężniejszych czarodziejów nie dać się skusić czarnej magii.

Oferujemy szeroki wybór oficjalnych fanowskich gadżetów i produktów Harry'ego Pottera, które idealnie nadają się na prezent dla Potteromaniaka. Mamy szaty domów Hogwartu i wszystkie rodzaje różdżek, w tym modele ze świecącym czubkiem. Dzięki Funidelii już nikt nie uzna cię za mugola.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Wszystkie różdżki twoich ulubionych postaci z Harry'ego Pottera: Czarna Różdżka, różdżka Hermiony, Rona, Snape'a, Draco Malfoya, a nawet Voldemorta

Jeśli jesteś mugolem, niemagiem, charłakiem albo "prostym Dudleyem", dzięki naszej różdżce ze świata Harry'ego Pottera wszyscy będą myśleć, że ukończyłaś Szkołę Magii i Czarodziejstwa Hogwart.

Magia nie będzie miała dla ciebie tajemnic. Z różdżką będziesz mogła ćwiczyć zarówno najprostsze zaklęcia, jak Oculus Reparo, ale też skomplikowane klątwy, włącznie z Zaklęciami Niewybaczalnymi (ale proszę, używaj ich tylko w razie natknięcia się na Śmierciożerców, lub mrocznego czarodzieja).

Wybierz różdżkę swojej ulubionej postaci. Na Funidelii znajdziesz różdżki Hermiony, Rona, Harry'ego, Syriusza Blacka, Draco Malfoya... A może uważasz, że jesteś godna Czarnej Różdżki, daru od samej Śmierci, który dzierżył Grindelwald, a potem Dumbledore? Możesz też wybrać różdżkę Voldemorta, by nie dorwał jej żaden zły czarnoksiężnik.

Mogłabyś spróbować zdobyć jedną z naszych różdżek przy użyciu zaklęcia przywołującego. Pragniemy cię poinformować, że oficjalne różdzki z naszego asortymentu są na nie odporne.

Top