Kostiumy Kreskówki

Którą postać z bajki wybierasz?

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje z Kreskówek

Odkryj dziecięcy i niezapomniany świat kreskówek razem z nami! W Funidelia wiemy doskonale, że nie tylko dzieci uwielbiają się przebierać i właśnie dlatego oferujemy stroje z bajek nie tylko dla najmniejszych, ale także i dla dorosłych a nawet dla psów. Czy istnieje coś bardziej uroczego niż cała rodzinka przebrana za postacie  z bajek? Wyobraź sobie rodzinkę Minionków, Toy Story albo Scooby Doo! Brzmi fantastycznie, prawda?

W Funidelia mamy duże poczucie humoru i staramy się wpasować w gusta każdego z Was. Dlatego też oferujemy Wam stroje z najlepszych bajek z Waszego dzieciństwa. U nas znajdziesz stroje z legendarnych kreskówek takich jak Kubuś Puchatek czy Smerfy, oraz z tych nowszych, jak Dora Poznaje Świat, Sponge Bob albo Lalaloopsy. Obojętnie, czy jesteś fanem bajek Disneya, czy innych - w tej sekcji znajdzie dokładnie to, czego szukasz na Twoją imprezę przebieraną w stylu bajek i kreskówek.

Chcesz, choć na chwilę, powrócić do czasów Twojego dzieciństwa i poczuć się jak dziecko? Rutyna życia codziennego Cię zżera od środka i potrzebujesz trochę funu w Twoim życiu? Funidelia biegnie Ci z pomocą! W tej sekcji znajdziesz stroje z poszczególnych, legendarnych, kreskówek: Dragon Ball, Sailor Moon Czarodziejka z Księżyca, Odlotowe Wyścigi, Myszka Miki Mickey Mouse, Smerfy, Kubuś Puchatek, Monster High i dużo, dużo więcej... Wszystkie stroje dostępne są dla dorosłych i dla dzieci. Dostępne duże rozmiary dla dorosłych i zróżnicowane rozmiary dla dzieci.

Także nie zwlekaj dłużej, przebierz się za Popeye, Wally'ego lub za Żółwia Ninja. Tak przebrany na każdej imprezie wywołasz prawdziwą furorę i nie będziesz miał sobie równych. Przez chwilę poczuj się znowu jak dziecko i zorganizuj niesamowity bal przebierańców.

Top