Dekoracja Superbohaterów

Urodziny obchodzi się tylko raz w roku: zaplanuj imprezę urodzinową w iście superbohaterskim stylu!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Urodziny i przyjęcia dla dzieci w iście superbohaterskim stylu!

Szykujesz niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla Twojego Malucha? Twój syn jest największym fanem superbohaterów na świecie i jego największym marzeniem jest świętowanie jego urodzin w iście superbohaterskim stylu? Funidelia rusza Ci z pomocą!

Dzięki nam zorganizujesz super kinderbal, jakiego jeszcze nie było. Ba, pomożemy Ci zorganizować urodziny dla chłopca lub urodziny dla dziewczynki w stylu Spidermana, Hulka, Batmana, Wonder Woman, Żółwii Ninja, Wolverine, Thora, Iron Mana, Kapitana Ameryki... Istny obłęd! Mamy dla Ciebie zestaw kubków dla dzieci, papierowe talerzynki, girlandy z nadrukiem superbohaterów, dmuchane baloniki, baloniki cyferki, baloniki literki, serwetki z nadrukiem superbohaterów,  zestawy do rysowania z The Avengers, obrusy urodzinowe dla dzieci i wiele innych atrakcji. Dodatkowo dajemy Ci pomysł na prezent urodzinowy dla chłopca i dla dziewczynki. Który fan superbohaterów nie chciałby otrzymać w prezencie takich gadżetów jak na przykład papierowe maski na oczy - a to wszystko z nadrukiem ulubionego superbohatera! Istny obłęd, prawda?!

W Funidelia wiemy, co jest najelpsze dla Twojego Malucha i oferujemy Ci dekorację na urodziny, jakiej jeszcze nie widziałeś! Usiądź wygodnie, weź kubek z herbatą w dłoń, ołówek i kartkę papieru: teraz spokojnie możesz zaplanować kinderbal Twojego Maluszka!

Top