Makijaż na Halloween

Buuu! Twój przerażający makijaż na Halloween! Sztuczna krew, lateks, rany i sztuczne części to idealne dopełnienie twojego strojów!

Jak będzie wyglądał twój straszny makijaż na Halloween? Wybrałaś już strój Halloween? Będziesz zombie w stylu The Walking Dead, z rozkładającą się twarzą i sporą ilością krwi? Wampirem z długimi, zakrwawionymi kłami? Monstrum pokroju potwora Frankensteina, pokrytym ranami i ze sztucznymi częściami? Czaszkowy makijaż Catriny? Wilkołakiem, z toną futra? A może psychopatą z filmów, jak Freddie Kruger, Jason z Piątku, Trzynastego albo Michael Myers? Na Funidelii znajdziesz mnóstwo pomysłów na makeup na Halloween!

Polecamy ci niezbędne produkty dla makijaż na Halloween dla dzieci i dorosłych, takie jak płynny lateks. Pomoże ci wykonać własne sztuczne rany i charakteryzacje na Halloween. Warto też zaopatrzyć się w sztuczne części, które dopełnią twój wizerunek i sprawią, że postać będzie niemal żywa. Z pomocą tych produktów dopieścisz każdy strój. Są wyjątkowo przydatne przy postaci zombie, która triumfuje co roku podczas Halloween.

Zdobądź przerażające akcesoria do makijażu na Halloween, najstraszniejszą noc w roku!

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 92 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top