Stroje Power Rangers dla dzieci i dorosłych

Czas na transformację! Wybierz swój ulubiony kostium Power Rangers: różowy, żółty, niebieski, czarny, zielony lub biały. Oferujemy stroje w wielu barwach, możesz więc bez problemu dołączyć do najbardziej kolorowej drużyny wojowników, jakich znamy z telewizji. W naszym sklepie online znajdziesz przebrania dla dzieci i dorosłych. Reprezentują one najróżniejsze style. Szukasz muskularnego, luźniejszego kostiumu? A może wolisz obcisły kombinezon morphsuit, w którym z łatwością będziesz mógł walczyć z Ritą Odrazą lub innym złoczyńcą? Na Funidelii znajdziesz oba te warianty. Załóż swój uniform, rękawiczki, pasek i maskę i przeżyj wszystkie szalone przygody, jakie dali nam wojownicy - bohaterowie naszego dzieciństwa! Go, go, Power Rangers!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje Power Rangers w każdym kolorze

power-rangers

Czerwony, żółty, niebieski, różowy i czarny to kolory wojowników Power Rangers, które są najbardziej znane na całym świecie. Potężne istoty, na pozór przypominające zwykłych śmiertelników, walczą ze złem i przybyły na Planetę Ziemia w celu przejęcia nad nią kontroli.

Prawdopodobnie, niestety, nigdy w pełni nie przeobrazisz się w jednego z legendarnych Power Rangers, ale dzięki naszym strojom chociaż poczujesz się, jakbyś był jednym z nich.

Grupa wojowników Power Rangers powstała w latach 90-tych na łamach serialu telewizyjnego. Przyjaciele ze szkoły, po godzinach, dzięki kolorowym strojom zmieniali się w walecznych wojowników, w których efektownie zwalczali panujące zło i występek.

Power Rangers używają różnych broni i mimo tego, że ich uniformy różnią się jedynie kolorami, charakteryzują każdego z członków zespołu na swój sposób. W naszym katalogu znajdziesz stroje Power Rangers w każdym dostępnym kolorze.

Początki Power Rangers - czyli skąd oni się wzięli?

film-power-rangers

Młodzież z epoki lat 90-tych chętnie identyfikowała się z grupą nastolatków - bohaterami serialu Power Rangers, którzy stawiali czoła występkowi i poruszali się za pośrednictwem pojazdu, który był mieszanką robota i auta zwanego Zord.

Serial o wojownikach Power Rangers należy do japońskiego gatunku tokusatsu, który łączy w sobie domieszkę science-fiction, fantasy i horroru.

Po tym, jak serial odniósł niekwestionowany sukces, Power Rangers zagościli w naszych domach, a konkretniej na ekranach naszych telewizorów, na dobre. Co prawda ich kostiumy ewoluowały wraz z biegiem czasu, w fabule pojawiały się nowe postacie, ale esencja serialu została jak najbardziej zachowana. Power Rangers szturmem podbili także świat kina stając się tematem do stworzenia filmów pełnometrażowych o wojownikach.

Mighty Morphin Power Rangers

serial-power-rangers

Mighty Morphin Power Rangers, lub po prostu Power Rangers lub MMPR, to nazwa trzech pierwszych sezonów serii telewizyjnej, która była franczyzą marki Power Rangers. Co prawda każdy odcinek serialu wygląda podobnie, a fabuła każdego z nich jest wręcz taka sama. Najpierw dochodzi do walki, w której przeciwnik przyjmuje ogromny rozmiar. Zdarzenie to zmusza bohaterów serialu do użycia Zordów, dzięki którym wróg zostaje zniszczony.

I tak oto mamy pięciu wojowników, którzy wchodzą w skład bandy Power Rangers, a są nimi: Jason (czerwony ranger), Zack (czarny ranger), Kimberly (różowy ranger), Billy (niebieski ranger) i Trini (żółty ranger).

Pięciu bohaterów Power Rangers tworzy grupę wojowników, którzy charakteryzują się kolorowymi kombinezonami. Choć fabuła serialu Power Rangers skupia się wokół nich, inne postaci od czasu do czasu także goszczą na ekranach naszych telewizorów. Jedną z nich jest Rita Odraza - zła czarownica i najsłynniejsza przeciwniczka uniwersum Power Rangers. Rita, próbując walczyć i unicestwić wojowników Power Rangers, z negatywnym skutkiem, w końcu postanawia wykreować swojego własnego Rangera. W ten sposób przejmuje władzę nad Tommy'm, który zostaje złym Zielonym Rangerem i walczy w jej szeregach. Ostatecznie, po kilku próbach, wojownikom Power Rangers udaje się przełamać klątwę Odrazy, w wyniku czego Zielony Power Rangers dołącza do drużyny przeciwnej.

Wrogowie i sojusznicy

Po nieudanej próbie zwalczenia wojowników przez Ritę Odrazę, inni wrogowie atakują Angel Grove. Jednym z nich jest Lord Zedd - szef Rity, który postanawia ożenić się z nią, w celu zwiększenia siły ich mocy. To dopiero chęć zwalczenia swoich wrogów...

Rangersi także mają swoich sojuszników. Jednym z nich jest Zordon - stary mędrzec z planety Eltar, który będąc twórcą Power Rangers, stał się także ich mentorem. Jego pomocnikiem jest Alpha 5, czyli robot, który asystując Zordonowi, stał się także przyjacielem rangersów.

Power Rangers na wielkim ekranie

Wraz z niekwestionowanym sukcesem emisji serialu, historia wojowników Power Rangers trafiła na wielki ekran - i to wielokrotnie. Dwa pierwsze filmy powstały jeszcze w latach 90-tych. Konkretnie miało to miejsce w 1995 oraz w 1997 roku. Ostatni film o wojownikach Power Rangers powstał dokładnie 20 lat po emisji ostatniego filmu, tj. w roku 2017.

Chociaż wygląd wojowników wciąż utrzymuje pewną jednolitość, z biegiem lat kostiumy Power Rangers były modernizowane, aby jak najlepiej wpasować się do obecnie panujących trendów. Jeśli należysz do fanów kolorowych rangersów, w naszej ofercie znajdziesz to, czego szukasz.

Nowe stroje Power Rangers

nowe-stroje-power-rangers

Najwięksi fani Rangersów z pewnością bez problemu zauważą, że stroje Power Rangers uległy znaczącej zmianie w ostatnim czasie. Nowe kostiumy Power Rangers są bardziej nowoczesne i już nie tak obcisłe, jak kiedyś.

Co powiesz na nowe stroje Power Rangers dla dzieci? Twoi mali wojownicy z radością krzykną "Go go Power Rangers" dzięki najnowszym kostiumom dostępnym na rynku.

Stroje Power Rangers na bal przebierańców

Gdy tylko jest odpowiednia do tego okazja, Power Rangers zmieniają swój aspekt wyglądu codziennego i kompletnie zmieniają swój look stając się groźnymi, kolorowymi wojownikami. Zakładają wtedy obcisłe stroje, które zawierają zarówno kask jak i rękawiczki. Każdy z nich zakłada kombinezon innego koloru, dzięki czemu łatwiej odróżnić wojowników od siebie.

Power Rangers zazwyczaj działają w grupie złożonej z pięciu lub z sześciu wojowników. Tak, jak to w dobrym i zgranym zespole bywa, członkowie dzielą zadania między sobą, i choć ich działania są zbliżone, każdy z nich walczy z wrogami w nieco inny sposób. Którego wojownika Power Rangers wybierasz?

Czerwony Power Rangers

czerwony-power-rangers

Mówi się, że czerwień to kolor pasji - być może właśnie dlatego czerwony ranger zawsze jest liderem i przewodzie grupie reszty wojowników. Czerwony ranger jest sympatyczny i lubi pomagać innym. Dodatkowo jest bardzo wysportowany i uważa się go za eksperta w sztukach walki. Kostium czerwonego Power Rangers'a zawiera, w wersji klasycznej, czerwony obcisły kostium z detalami w bieli.

Żółty Power Rangers

zolty-power-rangers

Pod żółtym kombinezonem Power Rangers skrywa się dziewczyna, która praktykuje kung-fu i doskonale łączy ze sobą swą siłę fizyczną, sprawność i inteligencję.

W naszym katalogu bez problemu znajdziesz kostium żółtego Power Rangersa z detalami w bieli.

Niebieski Power Rangers

niebieski-power-rangers

Jeśli niebieski to Twój ulubiony kolor, polecamy Ci rzucić okiem na nasze stroje niebieskiego rangera. Nieśmiały wojownik słynie z braku posiadania umiejętności społecznych i pewności siebie.

Podobnie jak reszta przebrań Power Rangers, ten także zawiera obcisły kombinezon z detalami w bieli.

Różowy Power Rangers

rozowy-power-rangers

Zazwyczaj przyjętym faktem jest, że kolor różowy przypisuje się dziewczynom. Tak jest i w tym przypadku - pod różowym kaskiem Power Rangers ukrywa się wojowniczka Kimberly.

Różowa wojowniczka profesjonalnie uprawia gimnastykę rytmiczną, jednocześnie będąc uroczą i przemiłą dziewczyną, pasjonującą się wykonywaniem makijażu, gotowaniem i zakupami.

Jeśli uważasz się za zalotną wojowniczkę, różowy strój Power Rangers będzie idealny dla Ciebie.

Czarny Power Rangers

czarny-power-rangers

Czarny kombinezon to absolutny must have wśród naszych przebrań Power Rangers. Pod czarnym strojem ukrywa się doskonały tancerz o wielkiej zręczności fizycznej i psychicznej.

Strój czarnego Power Rangersa doskonale uzupełni Twoje przebranie grupowe za Power Rangers na jakiejkolwiek imprezie przebieranej.

Zielony Power Rangers

zielony-power-rangers

Jeśli Wasza grupa liczy więcej, niż pięć osób, zawsze możecie liczyć na dodatkowy strój zielonego lub kostium białego rangersa.

Historia zielonego Power Rangersa jest nietypowa: zaczynał on swoją walkę po drugiej stronie, zasilając szeregi Rity Odrazy. Na szczęście reszta wojowników przybyła mu na pomoc i zdołała zdjąć z niego zaklęcie Złej Czarownicy, dzięki czemu zielony rangers zasilił odpowiednie szeregi wojowników Power Rangers, tym samym zmieniając kolor swojego stroju z zielonego na biały.

Jeśli uważasz się za osobę niezdecydowaną, ten strój zielonego rangersa będzie dla Ciebie odpowiedni.

Wszystkie wariacje przebrań za Power Rangers

Każdy z kombinezonów Power Rangers, choć w innym kolorze, łączą elementy wspólne. Są to rękawiczki, kask ochronny i pasek. Ten ostatni odgrywa ważną rolę - w niektórych wersjach stroju Power Rangers, na środkowej jego części umiejscowiony był przycisk, po naciśnięciu którego nasi bohaterowie zmieniali się w wojowników lub w zwykłych śmiertelników. Bez paska nie ma zabawy!

W Funidelia znajdziesz przeróżne wersje przebrania Power Rangers, które będziesz mógł uzupełnić kupując wyżej wspomniane elementy, takie jak kask czy rękawiczki.

Megazord i inne pojazdy

Mimo tego, że są zręczni, silni, inteligentni i posiadają niezwykłe zdolności do walki, Power Rangers także czasem potrzebują wsparcia. W tym celu używają różnego rodzaju pojazdów, które pomagają im w walce z przeciwnikiem. Pojazdy zwane zordami, w zależności od sezonu, otrzymują inne, konkretne nazwy - takie jak na przykład Dinozordy, Thunderzory, Ninjazordy i Shōgunzordy.

Są one stosowane indywidualnie przez każdego z rangersów, lecz gdy czas stawić czoła wrogowi wielkich wymiarów, wszystkie zordy łączą się w jednego...MEGAZORDA! Teraz impreza może rozpocząć się na dobre!

Twój strój Power Rangers pomoże Ci w walce z Ritą Odrazą, Lordem Zeddem, Scoprionem czy z Goldarem.

Idealne okazje na przebranie się za Power Rangers

klasyczne-stroje-power-rangers

Jeśli w dzieciństwie biegałeś z dzieciakami po podwrórku krzycząc "Go go Power Rangers!" i przybierałeś pozycję wojownika w gotowości do walki, koniecznie musisz przebrać się za Power Rangers co najmniej raz w Twoim życiu.

Istnieje wiele okazji, podczas których możesz założyć strój Power Rangers - jedną z nich jest impreza przebierana, na którą wybierasz się z grupą Twoich przyjaciół.

Obojętnie, czy to w domu, czy na świeżym powietrzu - przebranie się za Power Rangers to pomysł prosty, który zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki tym przebraniom, każdy z Was może wybrać swojego ulubionego wojownika (lub swój ulubiony kolor) i poczuć się jak jeden z rangersów.

Stroje Power Rangers dla dzieci

rodzina-power-rangers

Nasz katalog obfituje w różne wersje kostiumów Power Rangers dla dorosłych - począwszy od kombinezonów z mięśniami, do morphsuitów, które doskonale przylegają do ciała i jednocześnie komfortowo pozwolą Ci na wykonywanie szybkich ruchów walki.

Choć być może preferujesz nieco luźniejsze stroje, pamiętaj, że Power Rangers nosili obcisłe kombinezony - także i Ty musisz zatem wbić się w elastyczny i obcisły kombinezon Power Rangers.

Takie przebranie także doskonale sprawdzi się na imprezach i urodzinach dziecięcych - sam przyznasz, że jeszcze nigdy nie widziałeś tak oryginalnie przebranej rodzinki, prawda?

Nie zapominaj bowiem, że nasz katalog to nie tylko stroje dla dorosłych, ale także i przebrania dla dzieci, wśród których znajdziesz strój Power Rangers dla chłopca.

Stroje Power Rangers na karnawał

impreza-power-rangers

Inną świetną okazję na założenie Twojego kostiumu Power Rangers może być karnawał albo impreza przebierana w stylu superbohaterów.

Zalecamy uzupełnienie Twojego kostiumu rangera wybierając odpowiedni kask i rękawice Power Rangers - tylko dzięki takiemu zestawowi upodobnisz się do ulubionych bohaterów do perfekcyjności.

Cóż więcej nam pozostało? Teraz tylko musicie ustalić między sobą, który z Was wybiera jaki kolor Power Rangers i do boju! Go Go Power Rangers!

Top