Stroje lata 20, Retro, Charleston

Witaj na dzikim zachodzie! Stroje lata 20, Stroje charleston, stroje kabaret, stroje gangstera...Jest w czym wybierać!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje lata 20, Retro, Charleston

Witaj w największej sekcji strojów z lat 20! Wybierasz się na imprezę do saloonu? Organizujesz przebierany bal karnawałowy w stylu westernu? Zapraszamy do naszego imprezowego saloonu - rozluźnij się, odpręż, zamów drinka i imprezuj, jakby nie było jutra! Impreza w stylu lat 20, gdzie króluje charleston, saloon, sukienki z lat 20, burleska, gangsterzy to to, co zawsze będzie królowało wśród wszystkich imprez przebieranych!

U nas znajdziesz stroje charleston, stroje z kabaretu, stroje mafiozy, stroje gangstera, stroje z burleski, sukienki lata 20, stroje lata 20.. Znajdź swój stój na Sylwestra, Karnawał, Urodziny znajomych i spraw, że nie będą w stanie wydusić z siebie ani słowa na Twój widok. Stroje Moulin Rouge, stroje Burleska, Kabaret, Strój Kowboja, Zbira, Złodzieja i całe mnóstwo pomysłow na przebranie!

Prawdziwym hitem tej sekcji są sukienki z lat 20: przebierz się za tajemniczą damę z lat 20, odtańcz kankana i rozkochaj w sobie gangstera z lat 20. Funidelia Ci w tym pomoże! U nas znajdziesz absolutnie wszystko z tej kategorii: ustnik, perukę z loczkami w stylu charleston, sukienka z frędzlami, strój gangsterki i inne gadżety retro. W tej sekcji znajdziesz także stroje dla par w stylu burleski i gangsterów. Bądź jak bohaterowie filmu Scarface (Człowiek z blizną), czy Moulin Rouge. Nie będziesz miał sobie równych. Swój strój z lat 20 możesz uzupełnić dodatkami takimi jak kapelusz gangstera, pistolet dmuchany, pończochy z podwiązką.

Najlepsze sukienki lata 20 znajdziesz tylko w Funidelia. Gangsterzy i dziki Zachód to najlepszy motyw przewodni każdej imprezy inspirowanej latami 20. Odważ się i bądź kim chcesz - przebieranie się nigdy nie było tak łatwe jak teraz.

Top