Maski na Halloween horror

Czasami potrzebujesz jednego niezbędnego elementu, by ożywić swój kostium. Z tymi maskami na Halloween to strój stanie się jedynie dodatkiem, wszyscy zastygną w przerażeniu gdy spojrzą ci w twarz! Załóż super realistyczną maskę rodem z horroru i zagraj główną rolę na imprezie jako Michael Myers, Freddy Krueger, Jason z "Piątku Trzynastego", Leatherface, Hellraiser, czy niesławny zabójca z "Krzyku". Jeśli wolisz być krwiożerczym klownem lub przerażającym zombie, mamy maski w sam raz dla ciebie. Wybierz zabawną i mrożącą krew w żyłach maskę i stań się wilkołakiem, zombie czy kosmitą. Idealne na Halloween, te akcesoria dodadzą realizmu i grozy twojemu strasznemu kostiumowi.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Przerażające maski na Halloween

Maski na Halloween, które zakrywają całą twarz

Maski na Halloween, które zakrywają całą twar

Jeśli Twoim zamiarem jest zakrycie całej twarzy w ciągu nocy Halloween i nie bycie rozpoznanym, musisz zaopatrzyć się w kompletną maskę na całą twarz, a nawet głowę.

Niektóre z modeli, które znajdziesz w tej sekcji, sprawią, że będziesz z powodzeniem mógł iść incognito na Twoją imprezę Halloween.

Maski na Halloween z otworem na buzię

Pośrednią opcją w wyborze Twojej strasznej maski, będzie wybór takiej, która nie jest kompletna, ale ma otwór na buzię. Możesz wybrać maskę, która zostawia odkryte jedynie usta, lub taką, która odkrywa zarówno usta, jak i nos, dzięki czemu nie musisz martwić się tym, czy Twoja maska pozwoli Ci swobodnie oddychać.

Pomyśl tylko, że dzięki takiej masce, nie będziesz miał żadnego problemu w degustacji drinków podczas imprezy Halloween, ani z rozsyłaniem całusów na lewo i na prawo. Jednym słowem, maska z otworem na buzię może być najlepszą opcją, jeśli szukasz czegoś tańszego i bardziej praktycznego.

Maski na Halloween dla dzieci

Maski na Halloween dla dzieci

Jeśli to, czego szukasz, to maska na Halloween dla dziecka, opcje, którymi dysponujesz są mniej złożone. Mowa tu głównie o maskach low cost wykonanych z plastiku lub z elastycznego materiału.

W każdym razie, dysponujemy także maskami na Halloween dla dzieci o najwyższym standardzie i jakości wykończenia - tak samo, jak rzecz ma się w przypadku masek dla dorosłych.

Realistyczne maski na Halloween

Realistyczne maski na Halloween

Katalog z maskami na Halloween dla dorosłych jest bardziej zróżnicowany niż ten, który zawiera jedynie maski dla dzieci. W sekcji masek dla dorosłych bez problemu znajdziesz oryginalne maski na Halloween, które dostępne są tylko i wyłącznie w Funidelia, dzięki czemu możesz być pewny, że jedynie Ty będziesz miał daną maskę wśród wszystkich znajomych obecnych na imprezie.

Do wyboru masz klasyczne maski, takie jak np. maska wilkołaka, czy inne, które zainspirowane zostały horrorami i filmami grozy. Dzięki tym maskom poczujesz się jak najgroźniejszy morderca z jakiegokolwiek horroru.

Jednak warto mieć na uwadze fakt, że nasze maski nie mają zastosowania tylko i wyłącznie podczas nocy Halloween. Maski, dzięki którym staniesz się mordercą ze znanego horroru, świetnie sprawdzą się także na filmowej imprezie przebieranej.

Listę typów masek, którymi dysponujemy, zamykają maski lateksowe i cyfrowe, które sterowane są z aplikacji dostępnej na telefonie.

Najlepsze straszne maski na Halloween

Wszystkie maski, które znajdziesz w naszym halloweenowym katalogu, są dosłownie przerażające. Warto poświęcić kilka minut aby zapoznać się ze wszystkimi, które Ci oferujemy. Jeśli się odważysz na jedną z nich, z pewnością nikt nie zajdzie Ci drogi podczas nocy Halloween. Wszyscy będą od Ciebie uciekali w popłochu, muahahaha!

Biorąc pod uwagę szeroki wybór masek, które oferujemy (około 800 różnych modeli), wybraliśmy 4 najpopularniejsze typy masek, które cieszą się największym zainteresowaniem każdego roku:

  • Maski z ruszającą się buzią: Jak sama nazwa wskazuje, ten typ masek na Halloween posiada ruchomą część w miejscu, w którym znajduje się buzia, dzięki czemu osiągniesz niesamowicie realistyczny efekt.
  • Maski zombie: Jeśli zombiak to Twój pomysł na przebranie na Halloween, nie możesz zapomnieć o odpowiedniej masce zombie. W tej sekcji czekają na Ciebie maski twarzy w rozkładzie, dzięki którym będziesz jak najprawdziwszy zombie.
  • Maski lateksowe: Zaletą masek lateksowych jest fakt, że lateks dodaje im brutalnego realizmu. W tej sekcji znajdziesz maski, które świetnie sprawdzą się na imprezach przebieranych, ale nie tylko. Nasze maski lateksowe z powodzeniem mogą być użyte także na profesjonalnych eventach
  • Maska Leatherface: Pamiętasz legendarny horror pt. "Teksańska masakra piłą mechaniczną?" Głównym bohaterem, mordercą, który pozbawiał życia swoje ofiary, był właśnie Leatherface. Nasze maski z Teksańskiej Masakry są tak realistyczne, że nikt nie będzie miał jaj, aby się do Ciebie zbliżyć na imprezie Halloween.

Maski V jak Vendetta: Symbol rewolucji

Maski V jak Vendetta

Jeśli uwielbiasz przeprowadzać rewolucję, masz anarchistycznego ducha walki koniecznie musisz to obwieścić całemu światu. Właśnie dlatego dajemy Ci do dyspozycji maski V jak Vendetta, które świetnie sprawdzą się podczas imprezy Halloween.

Biała twarz, szyderczy uśmiech i czerwone policzki, to to, co oprócz charakterystycznego wąsika i małej bródki wyróżnia tę postać.

Choć pochodzenie tej postaci wzięło swe korzenie od noweli V jak Vendetta, biała maska, o której mowa, zyskała na popularności dzięki grupie hakerów Anonymous, którzy używają jej, aby zakryć swoje twarze i nie zostać rozpoznanymi.

Jeśli szukasz więc maski Anonymous lub maski V jak Vendetta, ta sekcja z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Cyfrowe maski na Halloween: użyj Twojego smartphone’a i uzyskaj super realistyczny efekt

 maski na Halloween

Maski cyfrowe bez wątpienia zdecydowanie różnią się od masek, które znaliśmy do tej pory. Bez wątpienia są bardziej realistyczne i wyróżniają się efektami animacji. Dzięki powszechnie dostępnej nowej technologii, te maski cyfrowe na Halloween przyprawią o szybsze bicie serca niejednego z nas.

Maski cyfrowe działają w połączeniu z aplikacją, którą musisz pobrać na Twój telefon. Dzięki niej, Twoja maska "ożyje", a Ty będziesz mógł nią sterować w łatwy sposób wprost z Twojego telefonu. Inny typ masek to taki, w których bezpośrednio umieszczasz telefon z animacją, sprawiając, że poszczególny element Twojej twarzy (np. oko) zacznie się energicznie poruszać.

W naszym katalogu znajdziesz maski Halloween z efektami specjalnymi, które dostępne są tylko u nas. Bez wątpienia dzięki nim uzyskasz tak pożądany przez Ciebie efekt...WOW! Wkrocz do wirtualnego świata masek na Halloween i rozkoszuj się widokiem przerażonych ludzi, którzy z ukrycia będą obserwowali każdy Twój ruch.

Wyjątkowo ohydne maski: Ghoulish

Marka Ghoulish specjalizuje się w produkcji makabrycznych masek o niesamowicie realistycznym aspekcie. W naszym katalogu znajdziesz wiele modeli masek z horroru wyprodukowanych właśnie przez tę legendarną markę. Wybieraj spośród przerażających, lateksowych masek na Halloween, dzięki którym zjeży się włos nawet tym najbardziej odważnym.

Wszystkie maski Ghoulish wyprodukowane zostały przez największych specjalistów i przez samych charakteryzatorów z Hollywood. Maski Ghoulish wykonane są z lateksu, wyróżniają się wysoką jakością wykonania i przystępną ceną.

Top