Kostiumy Filmy i seriale

Jaki jest Twój ulubiony film?

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Strój z serialu

Któż nie marzy o życiu w Hollywood! Czerwone dywany, grono stylistów, markowe ubrania i sławaaa... Tak tak, doskonale wiemy, że to marzenie niejednego z Was (nasze także :) ) Dlatego w Funidelia mamy coś specjalnie dla Ciebie: Stroje filmowe i przebrania z filmów! Teraz możesz się poczuć jak bohater ulubionego filmu czy serialu dzięki naszym oryginalnym przebraniom filmowym. Jaki jest Twój ulubiony film? Za kogo z filmu chcesz się przebrać? Wolisz serial czy film?

Nie bój żaby - tutaj znajdziesz najlepsze stroje oryginalne z filmów i seriali wszelkiego typu. Możesz wybierać spośród: strój Simpsons, strój Grease, strój The Avengers, stroje Star Wars, stroje Breaking Bad, stroje Star Trek, strój Minionka i wiele wieeeele innych. Nie będziemy się dużo rozpisywać, bo lista jest baaardzo długa. Zapraszamy Cię do naszej sekcji strojów z filmu i z serialu. Stroje oryginalne i z licencją znajdziesz w Funidelia. Oferujemy Ci szybką dostawę i największy wybór na rynku.

Jeśli jesteś kobietą, podpowiemy Ci, że największą popularnością cieszy się strój Pink Lady, strój Marilyn Monroe, strój Padme Amidali, strój Dorotki, strój Superwoman czy srój Eleny z Avaloru. Jesteś mężczyzną? Nie ma sprawy, polecamy Ci strój T-Bird, strój Lorda Vadera, strój Żółwii Ninja, strój Strar Trek lub strój Homera Simpsona. A może jesteś dzieckiem? Co powiesz na strój Toy Story, strój Ladybug albo na strój Top Gun? Ty także możesz być jak Tom Cruise, a co!

Nie zapomnij, że oferujemy także szeroki wybór dekoracji filmowej lub akcesoriów. Wszystkie te produkty z kategorii film i serial znajdziesz w innych działach naszej strony: zarezerwuj sobie trochę czasu, bo wybór jest ogromny!

Top