Stroje, przebranie i kostiumy dla dorosłych, dzieci i zwierząt

Lubisz przebieranki? Odkryj największy katalog stroje na Funidelii. Wybierz najoryginalniejszy, najzabawniejszy przebranie w przystępnej cenie.

Z łatwością znajdziesz coś dla siebie w naszym obszernym katalogu kostiumów karnawałowe, Halloween, wieczory kawalerskie i panieńskie. Oferujemy również stroje na urodzinowe przyjęcia. W końcu życie jest balem! A ty masz szansę zostać królem lub królową imprezy gdy ubierzesz jeden z naszych przebranie, dostępnych dla dorosłych, nastolatków i naprawdę małych dzieci, a nawet dla zwierząt.

W Funidelii, sklepie online z kostiumami dla ciebie, znajdziesz stroje superbohaterów Marvela i DC, takich jak Wonder Woman, Harley Quinn, Spiderman, Batman, czy Kapitan Ameryka. Oprócz tego mamy też przebrania Wojowniczych Żółwi Ninja, i niezwykle popularne wśród małych dziewczynek stroje księżniczek Disneya: Anny i Elsy z Krainy Lodu, Belli z Pięknej i Bestii, Królewny Śnieżki i Roszpunki. Jeśli jesteś geekiem, ucieszy cię nasza kolekcja strojów Star Wars, od największych złoczyńców pokroju Dartha Vadera czy Kylo Rena przez kostium Szturmowca, aż do strojów niekwestionowanych bohaterów sagi: Rey, Księżniczki Lei... i wielu innych.

Jeśli szukasz strasznych strojów Halloweenowe, je też mamy w naszej ofercie. Czy to przerażająco autentyczne przebrania Freddy'ego Kruegera, zabójczego klowna, czy zombie z The Walking Dead, a może klasyki jak strój czarownicy lub wampira...

Funidelia to najlepsza strona z kostiumami, wprost stworzona dla ciebie. Mamy twój przyszły strój... dobrze o tym wiesz!

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 8692 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top