Kostiumy dla dorosłych, dzieci i zwierząt domowych

Lubisz się przebierać? Odkryj największy katalog strojów w Funidelii. Najbardziej oryginalne i zabawne w najlepszej cenie.

Znajdź swoje przebranie w największym katalogu kostiumów karnawałowych, na Halloween, urodziny lub inną imprezę.

Życie jest jak karnawał! Zostaniesz królem imprezy w którymkolwiek z tych strojów dla kobiet, mężczyzn, dzieci, dziewczynek, chłopców ... a nawet dla twojego zwierzaka.

W Funidelia, sklepie z kostiumami, znajdziesz oficjalne stroje superbohaterów (Batman, Kapitan Ameryka, Wonder Woman, Spiderman), Księżniczek Disney (Królewna Śnieżka, Frozen, Kopciuszek), kostiumy na Halloween takie jak Freddy Krueger, The Walking Dead, czarownice i wampiry ... lub kostiumy dla prawdziwych maniaków, takie jak kostiumy z Gwiezdnych Wojen.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Wszystkie kostiumy, których szukasz, są w Funidelii

Jeśli kochasz filmy lub seriale, na pewno zachwycą Cię mistyczne kostiumy Power Rangers, Żółwie Ninja, smar, Alicji z Krainy Czarów, Maleficent ... A jeśli posiadasz poczucie rytmu możesz stać się protagonistą karaoke z jednym z naszych kostiumów piosenkarzy takich jak Freddie Mercury, Michael Jackson, Madonna czy Lady Gaga!

Jeśli uwielbiasz oryginalne kostiumy posiadamy ogromny katalog ze strojami nadmuchiwanymi, Opposuits, galopującymi (Ride On & Carry Me), drugą skórą...Będziesz się świetnie bawić!

Funidelia to twoje miejsce do kupowania kostiumów..., ponieważ mamy twój kostium... i wiesz o tym!

Top