Impreza i dekoracja Harry Potter

Jeśli jesteś fanem Harry'ego Pottera, lub chcesz zaskoczyć na urodziny Harry Potter fana sagi, masz szczęście! Jakbyś wypił eliksir Felix Felicis, szczęście sprawiło, że znalazłeś w Funidelia najlepszą dekorację urodzin Harry Potter godną Hogwartu. Nie zabraknie Ci niczego!

Świętowanie urodzin Harry Potter może być bardzo zabawne. To nie tylko kwestia udekorowania miejsca uroczystości, ale również dzieci i dorośli mogą się zaopatrzyć w kostium Harry Potter żeby przyjść na urodziny przebrani za swoje ulubione postacie z Harry Pottera. 

Ponadto, wśród dekoracji urodzin Harry Potter od Funidelia znajdziesz: balony, piniaty, girlandy i banery, dekoracje stołu, formy do ciast i babeczek oraz nawet photocall Harry Potter. Jeśli dekoracja urodzinowa Harry Potter z tej sekcji wydaje Ci się niewystarczająca, możesz dołączyć więcej elementów dekoracyjnych z kolorami domów Hogwartu: czerwony, zielony, niebieski i żółty. Dzięki temu obchody urodziny Harry Potter mogą zamienić się w świętowanie Pucharu Domów w Wielkiej Sali Hogwartu.

Mamy wszystko, co potrzebne, aby świętować najbardziej magiczne urodziny Harry Potter. Ponadto, w naszej sekcji merchandise znajdziesz idealny prezent Harry Potter dla solenizanta lub solenizantki.

Zorganizuj najlepszą imprezę urodzinową Harry Potter w świecie "mugoli" i odtwórz najbardziej znany magiczny wszechświat z tą oryginalną dekoracją imprezy urodzinowej Harry Potter.

https://www.funidelia.pl/cart

Naczynia jednorazowe

Piniaty & Akcesoria

Balony

Girlandy i dekoracje wiszące

Akcesoria do wypieków

Photocall & Zestawy imprezowe

Świece

Artykuły papiernicze i opakowania na prezenty

Stroje & Akcesoria Harry Potter
Strój Hermiona Granger dla dziewczynek
Made by Funidelia
Różdżka Harry Potter
Made by Funidelia
Szalik Gryffindor Harry Potter
Made by Funidelia
Krawat Gryffindor Harry Potter
Made by Funidelia
Okulary Harry Potter dla dzieci
Made by Funidelia
Pomysły na prezent
Top