Stroje Spiderman

Tutaj znajdziesz najlepsze stroje Spidermana w całej galaktyce!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Kostium Spidermana

Spiderman to postać stworzona w 1962 przez pisarza Stana Lee i Steve'a Ditko, należąca do Marvel Universe. Również znany jako Spider-Man lub Człowiej Pająk, ma nadludzką siłę i refleks, i jest w stanie chodzić po niemal każdej powierzchni. Ma też niezwykłą inteligencję i jest genialnym naukowcem. Do jednych z czołowych postaci sagi należą jego była dziewczyna Mary Jane, ciocia May i Ben Thee. Wśród czarnych charakterów, możemy znaleźć Green Goblin, Vulture, Puma, IV jad, Doctor Octopus, Mysterio, jaszczurka, electro, Rhino, Kameleon, Carnage, Kingpin, Kraven lub Alistair Smythe. Jeśli szukasz stroju Spidermana, Funidelia to Twój sklep z kostiumami.

Przebranie za Spidermana

Strój Spidermana jest bardzo charakterystyczny. Człowiek Pająk nosi obcisły, przylegający do ciała kostium. Jego kolor jest niebieski z czerwonymi wstawkami i z nadrukiem pajęczyny. Twarz Spidermana pokrywa przylegająca i obcisła maska - oczy są białe i mają czarne obwódki.

Jeśli jesteś kobietą, dla Ciebie także coś mamy: strój Spidermana lub Spidermanki dla kobiet. W tej wersji jest wiele wariantów, które zadowolą każdą fankę Spidermana. Wolisz sexy strój Spidermanki, a może klasyczny Morphsuit? Chcesz kupić spódnicę Spidermana, a może sukienkę? Funidelia oferuje Ci szeroki wybór strojów Spidermana w wersji dla kobiet, mężczyzn, dzieci i psów. Teraz każdy może się poczuć jak bohater komiksów Stana Lee.

Przebranie za Spidermana to idealny pomysł na strój na imprezę w stylu superbohaterów. Przebierz się za Spidermana i bądź najlepiej przebranym superbohaterem. Dodatkowo pamiętaj, że dzięki strojowi Spidermana, Twoje oblicze będzie zakryte - Twoi znajomi nigdy nie odgadną, kto tak naprawdę jest Spidermanem, gdy Cię zobaczą!

Top