Stroje lata 60-te

Pokój, miłość i przyjaźń! Załóż jeden z tych strojów hipisa na najbliższą imprezę kostiumową i przenieś się do czasów flower power: dekady w której świat oszalał na punkcie spodni dzwonów, kamizelek z frędzelkami, fryzury afro i okrągłych, kolorowych okularów. Te kostiumy z lat 60-tych idealnie nadadzą się na Karnawał, przyjęcie urodzinowe, wieczór kawalerski/panieński lub imprezę w temacie hippie. Tu znajdziesz czadowe, kolorowe stroje, które dostarczą mnóstwo pozytywnej energii każdemu wydarzeniu. Mamy kostiumy zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wybierz przebranie dla siebie i dodaj do niego kilka odpowiednich dodatków, by dopełnić swój look: opaskę na włosy, perukę afro, kamizelkę, czy naszyjnik. Nie zapomnij o kwiatach, dużej ilości kwiatów. Zapoznaj się z naszą obszerną kolekcją kostumów z lat 60-tych i stań się na jeden dzień lubiącym dobrą zabawę hipisem. Pokaż wszystkim prawdziwe znaczenie hasła "make love, not war"!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Przebrania lata 60'te i hippie (hipis i hipiska)

Ahh któż nie chciałby choć na chwilę przenieść się do epoki lat 60? Na pewno, tak jak i nas, interesuje Cię moda lata 60 i chciałbyś choć na chwilę przebrać się za hipisa lub za hipiskę, prawda? Lata 60 to czasy wolności, gdzie na ulicach królował pokój i tłumnie przewijały się tłumy hipisów i hipisów. Cudowne czasy, które już nigdy nie powrócą...Ale czy na pewno? W Funidelia mamy dla Ciebie wszystko, stroje lata 60, abyś choć na jedną noc przywołać mógł z powrotem szalony czas lat 60. U nas kupisz strój hipisa lub strój hipiski, aby godnie imprezować w rytmie funky przez całą noc.

Przebranie lata 60

Szalona Lata 60'te! Czas zabawy na festiwalach, kolorowych ubrań, dużych okularów, dzwonów, szerokich tunik, długich włosów, chustek, - Peace and Love, just relax and have fun... Poczuj się jak nasi przodkowie i oddaj im mały hołd przebierając się za przowodników tej epoki: za hipisów. Mamy dla Ciebie kostium hipisa i strój hipiski w najlepszej cenie. Szeroki wybór i wiele pomysłów na przebranie prosto z epoki lat 60. Pamiętaj, że lata 60 to przede wszystkim mnogość kolorów, dzwony, roztrzepane peruki i wielkie, kolorowe okulary. Ahh nie zapomnij o dodatkach hipisów - diabeł tkwi w szczegółach!

Wybierasz się na imprezę inspirowaną tematem lat 60'tych i hippie? Nie szukaj dalej - w Funidelia znajdziesz wszystko to, czego szukasz - i o wiele więcej! Ponadto wszystko dostępne jest w przystępnych cenach na każdą kieszęń - bo po co przepłacać? Nie zapomnij, że zawsze dysponujesz prawem do zwrotu w przeciągu do 14 dni kalendarzowych po otrzymaniu przesyłki. Przebieranie się nigdy nie było takie łatwe! Funidelia - Have Fun!

Top