Przebrania lata 60'te i hippie (hipis i hipiska)

Peace and Love! Stroje hipisa i hipiski, jakich świat nie widział!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Przebrania lata 60'te i hippie (hipis i hipiska)

Ahh któż nie chciałby choć na chwilę przenieść się do epoki lat 60? Na pewno, tak jak i nas, interesuje Cię moda lata 60 i chciałbyś choć na chwilę przebrać się za hipisa lub za hipiskę, prawda? Lata 60 to czasy wolności, gdzie na ulicach królował pokój i tłumnie przewijały się tłumy hipisów i hipisów. Cudowne czasy, które już nigdy nie powrócą...Ale czy na pewno? W Funidelia mamy dla Ciebie wszystko, stroje lata 60, abyś choć na jedną noc przywołać mógł z powrotem szalony czas lat 60. U nas kupisz strój hipisa lub strój hipiski, aby godnie imprezować w rytmie funky przez całą noc.

Przebranie lata 60

Szalona Lata 60'te! Czas zabawy na festiwalach, kolorowych ubrań, dużych okularów, dzwonów, szerokich tunik, długich włosów, chustek, - Peace and Love, just relax and have fun... Poczuj się jak nasi przodkowie i oddaj im mały hołd przebierając się za przowodników tej epoki: za hipisów. Mamy dla Ciebie kostium hipisa i strój hipiski w najlepszej cenie. Szeroki wybór i wiele pomysłów na przebranie prosto z epoki lat 60. Pamiętaj, że lata 60 to przede wszystkim mnogość kolorów, dzwony, roztrzepane peruki i wielkie, kolorowe okulary. Ahh nie zapomnij o dodatkach hipisów - diabeł tkwi w szczegółach!

Wybierasz się na imprezę inspirowaną tematem lat 60'tych i hippie? Nie szukaj dalej - w Funidelia znajdziesz wszystko to, czego szukasz - i o wiele więcej! Ponadto wszystko dostępne jest w przystępnych cenach na każdą kieszęń - bo po co przepłacać? Nie zapomnij, że zawsze dysponujesz prawem do zwrotu w przeciągu do 14 dni kalendarzowych po otrzymaniu przesyłki. Przebieranie się nigdy nie było takie łatwe! Funidelia - Have Fun!

Top