Przebrania Kobieta Kot. Maski i Stroje Catwoman dla dziewczynek i kobiet

Czy zdarza ci się mruczeć przez sen? Masz obsesję na punkcie kotów? Nadszedł czas, byś pokazała swoją prawdziwą naturę z pomocą tych strojów Catwoman. Schroń się w cieniu podczas planowania rabunku w willi Wayne'a i walcz o miłość Mrocznego Rycerza. Tylko ostrożnie! Upewnij się, że nie pozna twojej tożsamości, bo szybko trafisz do aresztu.
Nie ma większej zabawy od przebrania się w gronie rodzinnym w stroje Batman. Oferujemy opcje dla osób w każdym wieku: stroje Batman dla dziewczynek, chłopców i stroje Batgirl...

W naszym katalogu znajdziesz wiele wzorów przebranie Kobieta Kot, od wersji Halle Berry po oryginalne stroje Catwoman, odpowiednie dla dziewcząt. I tak, wiemy że czasem trzeba ożywić imprezę - uda ci się to dzięki naszemu seksownemu kostiumowi. Innym gościom aż odbierze mowę na jego widok.
Pamiętaj, że twoje przebranie Kobieta Kot nie będzie kompletne bez sznurka pereł, który możesz "ukraść", rękawiczek z pazurami czy słynnej maski Catwoman.

Mamy kostiumy na każdy gust, ale jeśli jesteś fanem innych kobiet z uniwersum Batmana... Oferujemy także stroje Harley Quinn oraz Batgirl. Zdecyduj, czy wolisz walczyć ze złem, czy szerzyć chaos.

Meaowwwww. Jesteś gotowa na ten wieczór?

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 11 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top