Kostiumy Grease

You're the one that I want - You are the one I want Ooo ooo ooo honey!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Grease Stroje

Grease to amerykański film - musical z końca lat 70. W role głównych bohaterów wcielili się John Travolta (Danny Zuko), Olivia Newton-John (Sandy Olssen), Stockard Channing (Betty Rizzo) i Jeff  Conaway (Kenickie). Film Grease to czysta esencja lat 70: królują kolorowe stroje, przebrania z lat 70, rock'n'roll i twist.

Stroje Grease

 Od dawna marzysz o tym, aby przebrać się za Sandy Olssen i być jak Pink Lady? Wiemy, że taaaak! Dlatego tutaj oferujemy Ci kurteczkę Pink Lady, strój Sandy w kilku wariantach albo strój pin up zainspirowany filmem Grease.

Jeśli natomiast wolisz być kupić strój T-Bird i chcesz być jak Danny Zuko, także mamy coś dla Ciebie: strój Danny Zuko, kurtka T-Bird, peruka Grease i inne dodatki. W tej sekcji znajdziesz najlepsze stroje inspirowane epoką lat 70, abyś wyróżniał się z tłumu na Twojej imprezie przebieranej.

Impreza lata 70

 Impreza lat 70 to doskonały motyw przewodni na wieczór kawalerski, wieczór panieński, urodziny lub na zwykłą imprezę przebierną. Jeśli chcesz zorganizować imprezę w stylu 70, koniecznie musisz zaopatrzyć się w odpowiednie stroje, dekorację Grease i dodatki z filmu Grease. Tak przebrany i przygotowany z powodzeniem możesz wyprawić imprezę w stylu Grease. W Funidelia staramy się dać Ci pomysł na przebranie w każdym temacie. Wiemy, że Grease cieszy się wielkim powodzeniem i nigdy nie wyjdzie z mocy: dlaczego więc nie przebrać się za Sandy albo za Danny'ego? Postaw na klasykę imprez przebieranych i wciel się w głównych bohaterów filmu Grease. Funidelia to szeroki wybór strojów z lat 70, tutaj wiemy jak bardzo ceniona jest moda lata 70! Dobierz swoje dodatki i akcesorie i śmigaj na party!

Top