Stroje Rzymianie dla mężczyzn, kobiet i dzieci

Ave, Cezar! Gdy pojawisz się na imprezie, z pewnością wszyscy goście będą ci salutować. Zrobią to elegancko i z gracją, jeśli będą mieli na sobie jeden z tych kostiumów rzymskich. Jeśli jesteś fanem klasycznych czasów Cezarów i wiary w Bogów z Olimpu, nasza obszerna kolekcja rzymskich i greckich strojów jest w sam raz dla ciebie. Pomyśl o przebraniu gladiatora i zostaniu wojownikiem z areny, pretoriańskiego strażnika albo centuriona i pilnowaniu porządku, a może Cezara, byś mógł kontrolować przebieg spraw. Odwiedź rozległe Cesartwo Rzymskie za sprawą kostiumu legionisty, lub pięknego stroju rzymianki dla kobiet. Nasze przebrania są idealnym wyborem na imprezę w temacie starożytnego Rzymu, czy średniowiecza. Doceń te klasyczne stroje, które nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą mile widziane na imprezach kostiumowych, czy podczas Karnawału. Bardzo wygodne i fajne, nie może ich zabraknąć przy każdej okazji do świętowania!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Odkryj wszystko, co mamy do zaoferowania w naszej obszernej kolekcji kostiumów rzymskich i stań się prawdziwym gladiatorem lub centurionem

Te kostiumy rzymskie dla dzieci i dorosłych są idealne do przebrania się z bliskimi za rodzinę ze starożytnego Rzymu. Nikt nie poczuje się pominięty, gdy zobaczy naszą kolekcję strojów dla dziewczynek i chłopców. Oprócz przebrań rzymskich, w naszym sklepie online mamy również akcesoria do nich. Odkryj świat wielu możliwości. Z pomocą tych dodatków dopełnisz swój kostium gladiatora, centuriona czy cesarza imperium. W końcu Cezar musi mieć swój wieniec laurowy, gladiator nie obejdzie się bez miecza i tarczy i żaden szanujący się Rzymski żołnierz nie porzuciłby swojego hełmu ani zbroi. Mamy również bransoletki i wieńce laurowe dla kobiet.

Top