Kostiumy Smerfy ©

Przygotuj się, aby bawić się wyborowo w kostiumie Smerfa. Załóż kostium Smerfa i wybierz, którym Smerfem chcesz być na imprezie.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Oficjalne kostiumy Smerfów na imprezy kostiumowe!

Nadszedł czas na smerfowanie! Wioska smerfów to miejsce, gdzie żyją przeurocze niebieskie karły. Papa Smerf jest odpowiedzialny za to, aby w wiosce panowała harmonia, a każdy Smerf rozwijał te umiejętności, które sprawiają, że jest on wyjątkowy: inteligencja, siła... Ale jak to zazwyczaj bywa, ktoś zakłóca spokój wioski: zły Gargamel i jego kot Klakier marzą o zabiciu Smerfów, aby ukraść ich magiczną moc...ale mogą o tym tylko pomarzyć!

W Funidelia odkryjesz największy internetowy katalog strojów Smerfów, z najlepszym wyborem tanich smerfowych strojów, aby dobrze bawić się na przyjęciu ze znajomymi. U nas znajdziesz kostiumy Smerfów dla mężczyzn, kobiet, dzieci i niemowląt.

Kolejny karnawał lub impreza kostiumowa? Będziesz triumfował z kostiumem Smerfa! Jeśli wybierasz się jako para, możesz wybrać kostium Smerfetki i ulubionego Smerfa (Ważniaka, Marudy, Lalusia) bądź wybrać kostium Papy Smerfa, aby być najmądrzejszym z całej Wioski Smerfów.

Załóż kostium Smerfa, który najbardziej Ci się podoba i nadaj swojej twarzy niebieski kolor, aby Twoje przebranie było jeszcze bardziej realistyczne.

W dziale akcesoria Smerfów znajdziesz kapelusz, pokrowce na buty, maski i smerfowe dekoracje urodzinowe.

Top