Stroje Masza i Niedźwiedz

Masza i Niedźwiedź to rosyjski serial animowany, który zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Twoja dziecko ma teraz szansę przeżyć zabawne przygody, dzięki naszym kostiumom Maszy i Niedźwiedzia. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by odtworzyć historię rozwijającej się przyjaźni pomiędzy przyjaznym misiem i żwawą rosyjską dziewczynką.

Masza mieszka w lesie i posiada kilku pupili: psa, kozę i świnię. Większość leśnych zwierząt boi się dziewczynki, gdyż nalega ona by wciąż się z nią bawiły. Gdy Masza udaje się w pościg za motylem, przypadkiem trafia do domku nieobecnego na miejscu misia. Dziewczynka postanawia się w nim pobawić, co kończy się wielkim bałaganem. Gdy Niedźwiedź wraca do domu, próbuje pozbyć się nieproszonego gościa... bez skutku. Wkrótce miś i dziewczynka zostają najlepszymi przyjaciółmi.

Te kostiumy Maszy to jedne z naszych ulubionych przebrań z kreskówek... jesteś pewni, że spodobają się także twojemu dziecku! Strój Maszy składa się z białej koszulki, różowej sukienki i pasującej do niej kolorem chustki na głowę. Dodaj do nich blond perukę i przebranie będzie gotowe!

Możesz też urządzić najlepsze przyjęcie dla swojej pociechy, wystarczy że ozdobisz dom naszymi dekoracjami urodzinowymi, inspirowanymi serialem Masza i Niedźwiedź. Oferujemy bannery, talerze, serwetki, balony i wiele innych ozdób w temacie tej zabawnej kreskówki.

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 2 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top