Stroje Masza i Niedźwiedz

Masza i Niedźwiedź to rosyjski serial animowany, który zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Twoja dziecko ma teraz szansę przeżyć zabawne przygody, dzięki naszym kostiumom Maszy i Niedźwiedzia. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by odtworzyć historię rozwijającej się przyjaźni pomiędzy przyjaznym misiem i żwawą rosyjską dziewczynką.

Masza mieszka w lesie i posiada kilku pupili: psa, kozę i świnię. Większość leśnych zwierząt boi się dziewczynki, gdyż nalega ona by wciąż się z nią bawiły. Gdy Masza udaje się w pościg za motylem, przypadkiem trafia do domku nieobecnego na miejscu misia. Dziewczynka postanawia się w nim pobawić, co kończy się wielkim bałaganem. Gdy Niedźwiedź wraca do domu, próbuje pozbyć się nieproszonego gościa... bez skutku. Wkrótce miś i dziewczynka zostają najlepszymi przyjaciółmi.

Te kostiumy Maszy to jedne z naszych ulubionych przebrań z kreskówek... jesteś pewni, że spodobają się także twojemu dziecku! Strój Maszy składa się z białej koszulki, różowej sukienki i pasującej do niej kolorem chustki na głowę. Dodaj do nich blond perukę i przebranie będzie gotowe!

Możesz też urządzić najlepsze przyjęcie dla swojej pociechy, wystarczy że ozdobisz dom naszymi dekoracjami urodzinowymi, inspirowanymi serialem Masza i Niedźwiedź. Oferujemy bannery, talerze, serwetki, balony i wiele innych ozdób w temacie tej zabawnej kreskówki.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Kostiumy z twojej ulubionej kreskówki, Masza i Niedźwiedź!

Kostium Masza, ulubionej postaci twojej małej dziewczynki

Jeśli twoja mała dziewczynka jest fanką kreskówki Masza i Niedźwiedź, z pewnością spodoba jej się nasz kostium Maszy. Składa się on z różowej sukienki, białej koszulki i pasującej do nich chustki na głowę, tak charakterystycznej dla tej rosyjskiej dziewczynki.

Twoja pociecha będzie mogła przeżyć niekończące się przygody wraz ze swymi przyjaciółmi, przebrana za żywiołową Maszę, której dni wypełnione są zabawą z leśnymi zwierzętami, śmiechem, muzyką i perypetiami, będącymi efektem jej bujnej wyobraźni.

Kostium Niedźwiedź, ujmującego przyjaciela

Jeśli twój mały chłopiec uważa, że przygody Maszy są super na pewno spodoba mu się opcja przemiany w jej wiernego druha, z pomocą naszego wygodnego kostiumu Niedźwiedzia.

Strój ten zawiera ciemnobrązowy kombinezon z kapturem, na którym widnieje uśmiechnięty pyszczek misia i jego uszy oraz rękawice przypominające łapy Niedźwiedzia. Ponieważ jest wyjątkowo miękki i ciepły, to idealny kostium na czas najbliższego Karnawału, czy zimowe przyjęcie kostiumowe.

Kostiumy Masza są dostępne wyłącznie na Funidelia!

Top