Stroje lata 80.

Jeśli lata 70. były za bardzo disco, a 90. zbyt nowoczesne... Lata 80. to dla ciebie idealna dekada! Dzięki tym kostiumom z lat 80. możesz się świetnie bawić, przenosząc się do czasów wypełnionych muzyką Michaela Jacksona, Madonny, czy Cindy Lauper. Poduszeczki wszyte w ramiona marynarek, kabaretki to ważne elementy mody tamtych czasów. Zaczesz włosy do tyłu, ubierz koszulkę w jaskrawym kolorze i ocieplacze na nogi, a będziesz gotowa pokazać młodszemu pokoleniu które dziesięciolecie bawiło się najlepiej! Niesamowite lata 80. wróciły do łask, nie przegap szansy na zorganizowanie niezapomnianej imprezy w ich temacie. Wybierz swój ulubiony look: divy popu, długowłosej gwiazdy rocka lub gimnastyczki w szpilkach i ocieplaczach na nogi. Dodaj koloru i humoru każdemu wydarzeniu towarzyskiemu, z pomocą naszych strojów. See you later, alligator!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje lata 80

W labiryncie ludzkich spraw, Zanurzona w szarość barw, Nasza miłość ciągle trwa
Na przekór burzom! Pamiętasz tę piosenkę? Ahh cóż to były za czasy, gdy serial "W Labiryncie" na przełomie lat 80 i 90 podbijał świat polskiej telewizji! Ty także wspominasz ten czas z uśmiechem na twarzy i chętnie wracasz do czasów lat 80?

Moda lata 80

Wybierasz się na imprezę tematyczną w klimacie lat 80, gdzie króluje kicz, pop i wysoko natapirowane fryzury? Chciałbyś powrócić do czasu, gdy na parkietach królowała muzyka disco i Madonna, panie namiętnie gofrowały włosy, przywdziewały cekinowe wdzianka na sylwestra, a panowie upodobali sobie szeleszczące, pstrokate dresy? Teraz dzięki nam możesz zorganizować Twoją impreże w stylu lat 80 bez większego stresu i nakładu pracy.

Moda lat 80 na długie lata zapadła w naszej historii. Mówią, że moda lat 80 jest ponadczasowa i w Funidelia sądzimy, że to prawda. Dlatego też nasz dział ze strojami z lat 80 i ze strojami kiczowatymi jest tak szeroki.

I love 80's

Nie masz co na siebie ubrać na Twoją imprezę w stylu lat 80? Brakuje Ci dodatków z lat 80? Nie martw się - ruszamy z pomocą! Funidelia to szeroki wybór dodatków, akcesoriów, strojów, przebrań, kostiumów, dekoracji na imprezę inspirowaną latami 80, tapirem i brokatem. Sukienki dla kobiet z lat 80, kiczowate i kolorowe stroje dla mężczyzn, sztuczne wąsy, sztuczne rzęsy, natapirowane peruki, długie rękawiczki, rajstopy, pończochy: jednym słowem, wszystko czego potrzebujesz na Twoją imprezę w stylu lat 80! Wybierz swój strój lat 80 dla kobiet, dla mężczyzn, dla dzieci.

Top