Strój Lata 80: Kicz Pop

Witaj w świecie lat 80! Tutaj króluje moda z lat 80, w tym dziale znajdziesz to, czego szukasz!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje lata 80

W labiryncie ludzkich spraw, Zanurzona w szarość barw, Nasza miłość ciągle trwa
Na przekór burzom! Pamiętasz tę piosenkę? Ahh cóż to były za czasy, gdy serial "W Labiryncie" na przełomie lat 80 i 90 podbijał świat polskiej telewizji! Ty także wspominasz ten czas z uśmiechem na twarzy i chętnie wracasz do czasów lat 80?

Moda lata 80

Wybierasz się na imprezę tematyczną w klimacie lat 80, gdzie króluje kicz, pop i wysoko natapirowane fryzury? Chciałbyś powrócić do czasu, gdy na parkietach królowała muzyka disco i Madonna, panie namiętnie gofrowały włosy, przywdziewały cekinowe wdzianka na sylwestra, a panowie upodobali sobie szeleszczące, pstrokate dresy? Teraz dzięki nam możesz zorganizować Twoją impreże w stylu lat 80 bez większego stresu i nakładu pracy.

Moda lat 80 na długie lata zapadła w naszej historii. Mówią, że moda lat 80 jest ponadczasowa i w Funidelia sądzimy, że to prawda. Dlatego też nasz dział ze strojami z lat 80 i ze strojami kiczowatymi jest tak szeroki.

I love 80's

Nie masz co na siebie ubrać na Twoją imprezę w stylu lat 80? Brakuje Ci dodatków z lat 80? Nie martw się - ruszamy z pomocą! Funidelia to szeroki wybór dodatków, akcesoriów, strojów, przebrań, kostiumów, dekoracji na imprezę inspirowaną latami 80, tapirem i brokatem. Sukienki dla kobiet z lat 80, kiczowate i kolorowe stroje dla mężczyzn, sztuczne wąsy, sztuczne rzęsy, natapirowane peruki, długie rękawiczki, rajstopy, pończochy: jednym słowem, wszystko czego potrzebujesz na Twoją imprezę w stylu lat 80! Wybierz swój strój lat 80 dla kobiet, dla mężczyzn, dla dzieci.

Top