Stroje Pidżamersi (PJ Masks)

Piżamowi superbohaterowie ratują świat!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje Pidżamersi (PJ Masks)

Jeśli animowani superbohaterowie w piżamach jeszcze nie podbili Twojego serca, wkrótce to zrobią! Powoli zacznij zapoznawać się z tymi imionami: Sowella, Kotboy, Gekson, Romeo, Luna, Nocny Ninja, Cameron - to obecni ulubieni superbohaterowie wszystkich dzieci. Stroje PJ Masks (Pidżamersi) dostępne są już w katalogu Funidelia. Teraz także Twój Maluch może poczuć się jak superbohater w piżamie!

Bohaterami kreskówki jest troje dzieci, które w dzień są jak normalne dzieci - chodzą do szkoły, mieszkają z rodzicami, prowadzą zwykłe życie dziecka. Jednak nocą aktywują swoje bransoletki, które są połączone z ich piżamami, i przeobrażają się z Pidżamersów, po czym rozwiązują zagadki, walczą z przestępcami i przeżywają niesamowite przygody.

W Funidelia stale podążamy za trendami i modą i staramy się być na bieżąco z hitami przebrań - przebrania Pidżamersów znajdziesz w naszym katalogu. Oprócz tego, w tym dziale znajdziesz także maski Pidżamersów (PJ Masks) trzech głównych bohaterów (maska i kostium Sowellii, maska i kostium Kotboya, maska i kostium Geksona) tego filmu animowanego, obecnie tak lubianego przez dzieciaki.

Zarówno strój Geksona, jak i reszty piżamowych superbohaterów, posiadają oficjalną licencję producenta. Ba, oprócz tego, posiadamy w ofercie także wersję deluxe strojów PJ Masks - są to stroje świecące w ciemności. Wyobrażasz sobie radość, jaką możesz sprawić Twojemu Maluchowi? Jeśli Twoja córka zakochana jest kolorze różowym, na pewno do gustu przypadnie jej kostium Sowelli, jeśli natomiast Twój Maluch czuje się jak srogi gad, podaruj mu kostium Geksona. A może Twoja pociecha czuje się jak sprytny i przebiegły kot? Dla niego również mamy coś fajnego: strój Kotboya spełni wszelkie jego wymagania. Sprawdź naszą ofertę i kup wymarzony strój PJ Masks!

 

Top