Przebrania dla pary na Halloween i Karnawał

Kim byłby Batman bez Robina? Sherlock Holmes bez Watsona? Albo Fred Flintstone bez Wilmy? Przebrania dla pary to najlepszy pomysł na najbliższy Karnawał, Halloween czy tematyczne przyjęcie.

Podobnie jak stroje grupowe, dostarczają więcej zabawy ale też pozwalają ci wykazać się kreatywnością.

Zainspiruj się słynnym duetem filmowym, takim jak Alicja i Szalony Kapelusznik, parą z kreskówek, jak Flintstonowie lub Wally i Wenda, albo superbohaterami, działającymi w parze, jak wspomniani Batman i Robin. Możesz też wybrać kostiumy złoczyńców - Jokera i Harley Quinn, lub postaci z gier video, jak Mario i Luigi, czy Pac-Man i duszek!

Spędź z kimś najstraszniejszą noc w roku z pomocą naszych stroje dla pary na Halloween. Zjawcie się na imprezie przebrani za Jacka i Sally z Miasteczka Halloween, laleczkę Chucky i jego dziewczynę, Gomeza i Morticię Addams, Potwora Frankensteina i jego narzeczoną lub Drakulę i jedną z jego wiernych wampirzyc... Ty i twoja druga połówka możecie również stać się na jeden wieczór Białymi Wędrowcami, dzięki naszym strojom i maskom z Gry o Tron.

Wszystko, co musicie zrobić, to wybrać wasz ulubiony temat, uzgodnić między sobą kto przebierze się za którą postać i przygotować się na podwójną zabawę!

https://www.funidelia.pl/cart
Top