Stroje Lata 50te: Stroje Rock and Roll i Pin Up

Jesteś wielkim fanem Elvisa, Marilyn Monroe to twoja muza i kochasz stroje Grease? Potrzebujesz jednego z naszych stroje lata 50.

Lata 50te to dekada rock and rolla, mężczyzn w skórzanych kurtkach i kobiet ubranych w stylu pin up. Jesteś gotów na podróż w czasie w poszukiwaniu stroju karnawałowe? Z pewnością trafisz tu na kilka wspaniałych pomysłów.

Pośród naszej kolekcji stroje dla mężczyzn znajdziesz stroje rockabilly, złożone z dżinsów z widocznym obszyciem i ciasnej koszulki. Nie zapomnij o skórzanej kurtce i zaczesanych do tyłu, pokrytych żelem włosach. Możesz też zadbać o detale: nosić paczkę papierosów w rękawie kurtki i grzebień w tylnej kieszeni spodni... by móc poprawiać fryzurę, rzecz jasna!

Panie z pewnością pokochają nasz katalog strojów lata 50 dla kobiet. Z jego pomocą możesz stworzyć swój własny strój pin up. Wystarczy, że wybierzesz krótkę rozkloszowaną spódnicę (lub spódnicę ołówkową) albo założysz obcisłe dżinsy i ciasny top z głębokim dekoltem. Możesz również postawić na klasyczne kropki lub kratkę w stylu vintage.

By dopełnić swój sukienki lata 50 i look pin up, zepnij włosy w kucyk, zawiąż głowę chustą, nadaj objętości grzywce, pomaluj usta czerwoną szminką i użyj nieco eyelinera. Jeśli zależy ci na bardziej tradycyjnym wygladzie z lata moda 50, wybierz szeroką spódnicę na bazie koła, halkę i obcisłą koszulkę z krótkim rękawkiem. Gdy zawiążesz szal wokół szyi, ubierzesz ciemne okulary i różową kurtkę, staniesz się prawdziwą Pink Lady z filmu Grease.

Jesteśmy przekonani, że niezależnie od wyboru twój strój będzie strzałem w dziesiątkę. Rock 'n' Roll ma się we krwi!

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 104 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top