Lata 50: Rock & Roll

Rock'n'roll króluje w pełni a Ty nadal nie masz Twojego stroju?!

Wybierasz się na imprezę tematyczną w klimacie lat 50, gdzie króluje rock & roll i wysoko natapirowane fryzury? Uwielbiasz klimat amerykańskich restauracji przydrodrożnych, gdzie kawę nalewają uroczo ubrane w sukuenki pastelowe kelnerki, a klasycznym daniem jest soczysty hamburger?

Nie masz co na siebie ubrać na Twoją imprezę przebieraną z lat 50? Brakuje Ci dodatków z lat 50? Nie martw się - ruszamy z pomocą! Funidelia to szeroki wybór dodatków, akcesoriów, strojów, przebrań, kostiumów, dekoracji na imprezę inspirowaną latami 50 i rock&roll'em. Sukienki lata 50 dla kobiet, stroje z lat 50 dla mężczyzn, sztuczne wąsy, sztuczne rzęsy, natapirowane peruki, długie rękawiczki, rajstopy, pończochy: jednym słowem, wszystko czego potrzebujesz na Twoją imprezę w stylu lat 50! Wybierz swój strój lat 50 dla kobiet, dla mężczyzn, dla dzieci, a nawet dla psów. Let's Twist Again!

Kup swój strój Elvisa, strój kelnerki amerykańskiej, strój Grease, strój T-Birg, strój Marylin Monroe lub inny strój retro. Już masz Twoje przebranie z lat 50? W końcu możesz zaczynać planować Twoją imprezę przebieraną na całego! Nie zapomnij o odpowiednich strojach i przebraniach dla reszty imprezowiczów oraz o odpowiedniej dekoracji i dodatkach na imprezę. Teraz Twoja impreza z lat 50 może spokojnie odbyć się według planu.

Jeśli nie wiesz, który rozmiar stroju lata 50 powinieneś wybrać, pamiętaj, że każde przebranie lata 50 opatrzone jest w tabelę rozmiarów, w której rozpisane są rozmiary poszczególnego  rozmiaru. Radzimy zmierzyć się, według instrukcji, w celu poprawnie dobranego rozmiaru. Nadal masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta - nasza ekipa chętnie doradzi Ci wybór odpowiedniego rozmiaru.

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 138 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top