Kostiumy Policja

Wolisz strój policjanta czy strój policjantki sexy? Ty wybierasz!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Policjant i Policjantka

Lubisz ścigać złoczyńców i czujesz, że to Twoje właściwe powołanie? Chętnie walczysz ze zbirami i z występkiem w imię dobra? Chcesz za wszelką cenę chronić swoje miasto od zła i występku? A może po prostu lubisz nosić czapkę policjanta, mundur policjantki, okulary i bez spluwy i pałki czujesz się nieswojo? To znak, że potrzebujesz stroju policjanta!

Strój policjanta i strój policjantki

Jeśli planujesz wyprawić wieczór tematyczny w stylu policjantów i wieźniów, koniecznie musisz sprawić sobie wymarzony strój policjanta. W naszej ofercie znajdziesz stroje policjanta dla odważnych chłopców i mężczyzn oraz stroje policjantki dla kobiet (także w wersji pikantnej) i dla dziewczynek. W Funidelia chcemy, aby każdy z Was stanął na wysokości zadania i wtrącił złodziei za kratki!

A może bardziej przemawia do Ciebie zespół SWAT - policja do zadań specjalnych? Wolisz nosić ciężki mundur, kamizelkę kuloodporną i czapkę-kominiarkę? Jedno jest pewne: tak ubrany z pewnością zyskasz szacunek na każdej imprezie przebieranej.

W Funidelia znajdziesz całą masę strojów policjanta i strojów policjantki: dla dzieci, dla dorosłych, a nawet i dla psów. Nasze stroje policjanta dostępne są w każdym rozmiarze, w każdym stylu i dosłownie dostępne dla każdego! Szeroki wybór czapek policjanta, pałek policyjnych, mundurów polcjanta i pistoletów! Sprawdź nas, a nie pożałujesz!

Jeśli nie wiesz, który rozmiar stroju policjanta powinieneś wybrać, pamiętaj, że każde przebranie policjanta opatrzone jest w tabelę rozmiarów, w której rozpisane są rozmiary poszczególnego  rozmiaru. Radzimy zmierzyć się, według instrukcji, w celu poprawnie dobranego rozmiaru. Nadal masz wątpliwości? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta - nasza ekipa chętnie doradzi Ci wybór odpowiedniego rozmiaru.

Top