Stroje Supermana

Bądź jak jeden z najbardziej znanych superbohaterów w historii ludzkości!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje Supermana

Superman (alter ego Clark Kent) to legendarny superbohater i postać fikcyjna, która znana jest w komiksów wydawanych przez DC Comics. Superman posiada całe mnóstwo super mocy, a do nich zaliczają się miedzy innymi: nadludzka siła fizyczna, oddech zamrażający, wzrok termiczny, nadludzki słuch i węch, czynnik gojący, latanie, niezniszczalność, nadludzka kondycja i nadludzka szybkość. Superman wie jak rozprawić się ze złem i występkiem zaledwie w kilka minut.

Czy istnieje lepsze przebranie karnawałowe, niż wcielenie się w legendarnego superbohatera, jakim jest Superman? Dzięki nam możesz stać się superbohaterem, który jest idolem z czasów Twojego dzieciństwa. W tym dziale znajdziesz stroje Supermana dla dzieci, kostium Supermana dla mężczyzn oraz strój Superwoman dla kobiety. Na co więc czekasz? Przebranie Supermana jest idealne dla wszystkich fanów DC Comics - z powodzeniem możesz go użyć na imprezę tematyczną w stylu superbohaterów lub jako przebranie grupowe. Jesteśmy liderem w sprzedaży strojów superbohaterów - jesteśmy przekonani, że u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Kostium Supermana

Superman nosi bardzo charakterystyczny kostium, który zawsze kojarzyć się nam będzie z tym superbohaterem. Przebranie Supermana składa się z niebieskiego, przylegającego do ciała obcisłego, opinającego mięśnie kombinezonu jednoczęściowego, który na torsie posiada nadruk litery "S" - jak Superman na żółtm tle oraz pasek Supermana, który w zależności od konkretnego stroju jest wszyty w strój lub nadrukowany na nim. Dodatkowo przebranie za Supermana wyposażone jest w czerwoną pelerynę, którą Superman używa do latania, oraz w nakładki na buty. Twój strój Supermana możesz z powodzeniem uzupełnić wybierając perukę Supermana (z charakterystycznym locziem na czele), okulary Clarka Kenta lub inne dodartki Supermana, które znajdziesz w naszej ofercie.

Top