Stroje Harley Quinn

Zapoznaj się z tą oryginalną kolekcją kostiumów Harley Quinn i stań się na jeden dzień seksownym złoczyńcą! Na Funidelii znajdziesz najlepszy wybór oryginalnych strojów postaci z komiksów DC! Harley Quinn poznała Jokera, gdy pracowała jako psychiatra w szpitalu Arkham. Ten niecny szaleniec zmanipulował ją i tak ta niewinna dziewczyna stała się najbardziej pożądaną i podziwianą super przestępczynią. Jej seksowny, obcisły uniform pomagał jej uwodzić ofiary Jokera, Harley została bowiem jego kochanką i wspólniczką. W naszym katalogu znajdziesz wiele wersji kostiumu Harley Quinn. Mamy opcję z "Legionu Samobójców". Strój ten składa się z biało-czerwono-niebieskiej sportowej koszulki, kija bejsbolowego i blond peruki z farbowanymi kucykami. Obejrzyj też koniecznie opcję Arkham City - to super obcisły kombinezon z ciemnej sztucznej skóry - oraz Arkham Asylum, kostium przypominający uniform pielęgniarki. Przywodzi on na myśl czasy, gdy Harley była psychiatrą. Oferujemy także wariant Gotham Girl. To czarno-czerwony ciasny kombinezon, bardzo podobny do stroju jokera z talii kart. Stwórz z partnerem kostium dla pary, wystarczy że namówisz go na przebranie się za Jokera. Razem będziecie gotowi na pojedynek z samym Mrocznym Rycerzem!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Koszulka Harley Quinn

Harley Quinn, a tak właściwie to Harleen Quinzei to fikcyjna postać z Batmana. W przeszłości była psychatrą, lecz później została ulubienicą Jokera: jego pomocnicą i dziewczyną. Pracowała ona w szpitalu w Arkham - znanym z tego, że każdego człowieka może uczynić szaleńcem. Harley wyróżnia się bardzo wysoką inteligencją, swoim nietypowem poczuciem humoru (często irytującym dla innych), urodą i wyczuciem stylu. Jeśli Harley Quinn jest Twoją ulubienicą, musisz się za nią przebrać na następnej imprezie przebieranej. Postaw na oryginalność z pazurem i bądź jak Harley. W Funidelia znajdziesz przebranie Harley dla dziewczynek i przebranie Harley dla kobiet, teraż każda dziewczyna może się poczuć jak dziewczyna Jokera...

Koszulka Harley Quinn

Strój Harley Quinn jest jedyny w swoim rodzaju: dziewczyna posiada wiele oblicz i wiele rodzajów strojów, jednak najbardziej charakterystycznym elementem jest kij Harley Quinn i dwukolorowa peruka Harley Quinn.

Kostium Harley nieco podobny jest do stroju błazna lub arlekina - jego deseń przypomina kolorowe romby, a ja oczach nosi czarną maskę. Bardzo charakterystyczną cechą Harley jest użycie dwóch kolorów: rajstopy w dwóch kolorach, dwukolorowa peruka, dwukolorowy strój.

Do najbardziej typowych strojów Harley należy strój Harley pielęgniarki, skórzany strój Harley, strój Harley błazna, strój Harley Legion Samobójców (Koszulka Harley Quinn z napisem "Daddy's little monster", dwukolorowa kurteczka, ciemne rajstopy, peruka Harley Quinn i dwukolorowe krótkie spodenki.

Jeśli ta postać interesuje Cię i chcesz być jak dziewczyna Jokera, nie wahaj się dłużej i postaw na przebranie Harley Quinn. Bądź jak Twoja ulubiona bohaterka z filmów o Batmanie: bądź irytująca, piękne, seksowna i niesamowicie inteligentna.

Top