Stroje Księżniczka Disneya dla kobiet i dziewczynek

Żyj w swojej własnej baśni z pomocą tych strojów Księżniczek Disneya. Te magiczne stroje dla dziewczynek i kobiet to spełnienie marzeń... bo nigdy nie jest się za starym na marzenia!

Zostań księżniczką, którą zawsze chciałaś być dzięki przebraniom z Disneya. Oferujemy szeroki wachlarz kostiumów Księżniczka, od niezapomnianych klasyków po najnowsze modele.

Kochasz zwierzęta i muzykę i chcesz wraz z przyjaciółmi świetnie się bawić podczas imprezy? Rozważ strój Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków. Powiedziano ci nieraz że masz piękne wnętrze i równie piękną buzię, a wolny czas spędzasz na czytaniu?

Powinnaś założyć strój Belli z Pięknej i Bestii. Strój Roszpunki zapewni ci niesamowicie długie włosy, o jakich zawsze marzyłaś, a Moany jest idealnym wyborem dla odważnych, lubiących przygody dziewczynek.

Jeśli morze jest dla ciebie drugim domem, musisz koniecznie obejrzeć strój Ariel. Natomiast jeśli zima to twoja ulubiona pora roku, pojaw się na imprezie jako Elsa lub Anna z Krainy Lodu. Mamy także coś w sam raz dla śpiochów: strój Aurory, Śpiącej Królewny. Jeśli masz ochotę na figle, założ strój Diaboliny, czarownicy z klasyku Disneya.

Wybrałaś już swoje ulubione strój? Wszystko, co musisz zrobić to znaleźć swój rozmiar, a twój strój Księżniczki Disneya dla dziewczynek lub kobiet będzie w drodze do ciebie. Tylko nie zapomnij o dodatkach, czym byłby sukienka Kopciuszka bez jej szklanych pantofelków?

Jeśli twoja córka ma obsesję na punkcie księżniczek, pomóż jej urządzić tematyczną imprezę lub przyjęcie urodzinowe. W naszym katalogu dekoracji imprezowych inspirowanych księżniczkami Disneya znajdziesz, między innymi talerze, serwetki, kubki, girlandy i piniaty.

Sukienki księżniczek Disneya czekają na ciebie na Funidelii, zagraj główną rolę i spraw, że baśnie ożyją na nowo.

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 99 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top