Stroje lata 70: Disco

Saturday night fever! Stroje lata 70 czekają na Twoją imprezę w tej sekcji!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje lata 70

Wybierasz się na imprezę tematyczną w klimacie lat 70, gdzie króluą pstrokate kolory i dzwony? Nie masz co na siebie włożyć? Brakuje Ci dodatków? Nie martw się - ruszamy z pomocą! Funidelia to szeroki wybór dodatków, akcesoriów, strojów, przebrań, kostiumów, dekoracji na imprezę inspirowaną latami 70.Czy istnieje lepszy pomysł na imprezę przebieraną, niż impreza z innej dekady? Postaw na stroje lata 70 i nie zapomnij o dodatkach - u nas znajdziesz ich całą masę.

Sukienki dla kobiet, stroje inspirowane latami 70 dla mężczyzn, sztuczne wąsy, sztuczne rzęsy, natapirowane peruki, długie rękawiczki, rajstopy, pończochy: wszystko inspirowane stylem lat 70. U nas znajdziesz jednym słowem, wszystko czego potrzebujesz na Twoją imprezę w stylu lat 70!

Jeśli szykujesz imprezę z innej dekady, postaw na lata 70: stroje lata 70 już masz - czego jeszcze potrzebujesz? Co powiesz na garnitur disco, strój divy z lat 70 albo strój królowej parkietu? Uśmiechy na twarzach Twoich kumpli gwarantowane. Te stroje lat 70 zwalą Cię z nóg. Postaw na oryginalność i wypraw imprezę w stylu lat 70.

Wybierz swój strój z lat 70 razem z nami i szykuj się na niezapomnianą imprezę! Stroje lat 70 dla dzieci, dla mężczyzn i dla kobiet. Teraz Twoja impreza z innej dekady będzie prawdziwie niezapomniana, nie zapomnij o dobrze dobranej muzyce na imprezę - w końcu nie od dziś wiesz, że diabeł tkwi w szczegółach. Muzyka z lat 70, stroje lata 70 i cała masa akcesoriów to mieszanka idealna na doskonałą imprezę przebieraną. Zapraszaj znajomych i do boju!

Top