Tanie przebrania

W tej sekcji znajdziesz tylko tanie stroje - nie zawsze musisz wydawać fortunę!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Tanie przebrania

Kto powiedział, że aby przebrać się w fajny sposób, musisz wydać kupę kasy?! W Funidelia znamy gusta każdego z Was i mamy przebrania dostępne na każdą kieszeń - nawet na studencką :) Sprawdź nas i zobacz, co możesz dostać za mniej niż 50 zł - oryginalne koszulki, zestawy przebrań, ekonomiczne peruki, zestawy do make up'u, makijaż w korzystnej cenie, dekoracja, piniaty, maski i akcesoria na karnawał. Sprawdź nas!

Oferujemy Ci także stroje i akcesoria do 60 zł i do 100 zł. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, obojętnie od zasobu Twojej kieszeni. Zdziwisz się ile produktów jest w tak niskiej cenie. W tej sekcji znajdziesz ponad 1000 produktów do kwoty 100 zł. Pamiętaj, że aby oryginalnie się przebrać, nie potrzebujesz wydawać fortuny! Stroje imprezowe w korzystnej cenie to nasza specjalność, lepiej kupić więcej strojów w niskiej cenie, niż jeden baaardzo drogi. Chcemy, aby każdy mógł przebrać się na imprezę i dlatego właśnie jeszcze bardziej obniżamy ceny. Czym byłby karnawał bez tłumu przebranych ludzi na ulicach! Zdajemy sobie sprawę, że nie każdego stać na drogie kostiumy o nienagannym wykonaniu, dlatego też stworzyliśmy tę sekcję, sekcję tanich strojów.

W tej sekcji znajdziesz stroje z każdej możliwej kategorii, dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Bo wiemy, że przecież wszyscy chcą się przebierać - nie tylko dzieci. Istnym hitem tej sekcji jest bikini Borata - tak tanie, a tak efektowne! A może wolisz ekonomiczne przebranie Smerfa, strój hipisa, piżamę onesie albo tani strój superbohatera? Teraz to nie problem - Funidelia oferuje Ci tanie kostiumy na każdą kieszeń.

Top