Biedronka i Czarny Kot, Ladybug, Miraculum

Witaj w świecie Biedronki Ladybug! Przygotuj się na walkę w imieniu wszystkich mieszkańców Paryża!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Biedronka, Ladybug, Miraculum

**** STROJE OFICJALNE Z FILMU MIRACULUM: BIEDRONKA I CZARNY KOT ****

Funidelia oferuje Ci oryginalne stroje Ladybug: stroje Biedronki z super hitu "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot". Spiesz się! Edycja limitowana! Stroje z licencją Ladybug znajdziesz tylko u nas: strój Biedronki Ladybug, peruka Miraculum Ladybug i strój Czarnego Kota. Dostępne rozmiary dla dzieci!

Odkryj największy wybór strojów z filmu Miraculum: Biedronka i Czarny Kot: Strój Ladybug i strój Miraculum czekają na Ciebie.Przebrania biedronki (Ladybug). Idealne na imprezę urodzinową czy kinderbal w szkole! Przebierz Twoją córkę za Biedronkę Ladybug (Miraculum) i przygotuj ją na niezapomnianą przygodę. Pamiętaj, że strój Ladybug możesz z powodzeniem uzupełnić kupując perukę Biedronki Ladybug, którą także znajdziesz w ofercie na naszej stronie.

Serial opisuje historię Dupain-Cheng i jej przyjaciela Adriena Agreste'a. Gdy w Paryżu czai się zło, Marinette staje się Biedronką, a Adrien Czarnym Kotem. Jednakże Marinette nie wie, że Adrien to Czarny Kot, a Adrien, że dziewczyna jest Biedronką. Marinette i Adrien wspólnie chronią Paryż przed tajemniczym wrogiem, Władcą Ciem i jego akumami.

Główni bohaterowie zawdzięczają swoje super moce miniaturowym kreautorom o wdzięcznej nazwie Kwami. Wszystkie kwami (pokazane w serialu) mają coś na kształt czułek. Kiedy ich właściciel przemienia się w superbohatera, zyskuje jego znaki szczególne np. Tikki daje Biedronce czerwony strój w czarne kropki oraz Jo-jo, a Plagg Czarny Kot  czarny strój, zielone oczy, złoty dzwonek, ogon, uszy oraz koci ogon.

Strój Miraculum znajdziesz tylko w Funidelia. Mamy Twój strój dla dzieci na karnawał i na każdą inną okazję. Przebierz się za Biedronkę Ladybug lub za Czarnego Kota.

Top