Peruka i Peruki

Peruka na każdą okazję, peruka kolorowa, peruka na imprezę... Czego szukasz?

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Peruka i Peruki

Chcesz kupić peruki dla dzieci albo dorosłych? Ahh czymże byłby strój na imprezę przebieraną, jeśli nie posiada idealnych dodatków i akcesoriów? Jednym z najważniejszych akcesoriów i dodatków do Twojego stroju jest bez wątpienia oryginalna peruka - dopinki do włosów. Wiemy, czego szukasz: dlatego grupujemy peruki kolorowe i peruki na imprezę według płci (peruki dla kobiet, peruki dla mężczyzn, peruki dla dziewczynek i peruki dla chłopców), według koloru (peruki blond, peruki rude, peruki kolorowe i inne) oraz według okazji. Jeśli szukasz idealnych akcesoriów na karnawał, halloween, czy jakąkolwiek imprezę - witaj w Funidelia!

Jesteś brunetką, ale od zawsze marzyłaś o posiadaniu blond czupryny? Mamy coś dla Ciebie: Peruka blond rozwiąże Twój problem! A może jesteś blondynką i zawsze chciałaś mieć czarne włosy? W takim razie postaw na perukę czarną! My wiemy czego szukasz i dostosowywujemy się do potrzeb każdej i każdego z Was :)

W Funidelia, Twoim sklepie z przebraniami online, znajdziesz miliony peruk w każdym stylu - wszystkie kolory i dostępne style. Nie zapomnij o dodatkach, które tworzą uzupełnienie każdego stroju i przebrania: na karnawał, Halloween i na każdą imprezę tematyczną. Peruki długie, krótkie, kręcone, blond, czarne, czerwone, kolory tęczy, styl punk, styl gothic... Do wyboru do koloru! U nas każdy znajdzie coś dla siebie: peruki dla dzieci, peruki dla dorosłych, a nawet dla psów :)

Funidelia daje Ci pełny wybór: peruka w każdym kolorze (różowy, czerwony, rudy, niebieski, kasztanowy, czarny, biały, siwy....) i w każdym typie: peruka rasta, peruka afro, peruka multikolor... Wybierz Twoją ulubioną perukę i do dzieła! Peruka na każda okazję, peruka na imprezę, peruka na wieczór panieński. Jest w czym wybierać!

Top