Makijaż zombie & Makijaż na Halloween

Przebierz się za zombie i dopełnij szlifu dzięki makijażowi zombie

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Powiało grozą! Sztuczna krew i makijaż na halloween w niskiej cenie - to jest właśnie Funidelia.

Masz już swój strój zombie i tylko brakuje Ci dodatków - super! Teraz już tylko z górki bo u nas znajdziesz wszystkie artykuły niezbędne dla Twojej pełnej charakteryzacji zombie.

Co powiesz na makijaż na Halloween - makijaż zombie? To nic trudnego. Wystarczy kupić sztuczne rany, sztuczną krew, odpowiednie dodatki, bruzdy, dobrać odpowiedni podkład i załatwione - będziesz jak Zombie Boy.

U nas dowiesz się jak zrobić makijaż na Halloween krok po kroku, dajemy Ci inspiracje na makijaż na Halloween i zdradzamy jakie są ostatnie trendy. Co prawda u nas nie dowiesz się jak zrobić sztuczną krew, ale możesz ją kupić w kilkunastu wariantach w niskiej, konkurencyjnej cenie. Wystarczy przejść do sekcji sztuczna krew.

Dowiedz się zatem jak zrobić makijaż i przygotuj się na Halloween w stylu zombie. Pamiętaj, że halloween obchodzimy tylko raz do roku (wigilia przed Świętem Zmarłych) i że w tę noc nie liczy się nic - tylko doskonała zabawa. Dzięki naszym tuturialom makijażu zombie, będziesz najlepiej przebranym zombiakiem na imprezie!

Top